• 22 255 95 55

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm to najpopularniejsza wielkość karteczek, która sprawdza się w każdym miejscu pracy, domu oraz szkole. Zapisz najważniejsze wiadomości i informacje na bloczku samoprzylepnym 75x75 mm i nie martw się, że coś wypadnie ci z głowy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Wymiary (mm):76x76

Pokaż na stronie:

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm 

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm

Najpopularniejszymi wymiarami karteczek biurowych jest notes samoprzylepny 75x75 mm. Jest to optymalna wielkość, którą można zastosować na wiele różnych sposobów. Nie są to największe karteczki, jednak są na tyle duże, aby można było swobodnie zapisać na nich swoje myśli, wiadomości lub najważniejsze informacje.

 

Bloczek samoprzylepny 75x75 mm i jego zastosowanie 

Możliwości wykorzystania tych karteczek jest nieskończenie wiele. Wszystko zależy tylko od naszych potrzeb oraz kreatywności. Oprócz podstawowego zastosowania, jakim jest zapisywanie i przyklejanie notek, można za ich pomocą stworzyć różnego rodzaju pomoce naukowe lub wykorzystać je jako zakładkę do ulubionej książki, magazynu.
Notes samoprzylepny 75x75 mm będzie świetnie prezentował się przy miejscu pracy. Jego wielkość pozwoli nam pozostawić dłużą wiadomość lub szczegółowy opis. Jednocześnie taka wielkość nie będzie powodować większego bałaganu. Włożenie karteczki samoprzylepnej 75x75 mm pomiędzy kartki w segregatorze, tak aby nieklejąca część wystawała może pomóc w sprawnym i szybkim wyszukaniu danego dokumentu. Z kolei stworzenie mapy myśli za pomocą karteczek samoprzylepnych pomoże nam utrwalić w pamięci wszystkie potrzebne informacje.

 

Nie do przeoczenia kolorowy notes samoprzylepny 75x75 mm 

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm

Jest to niezwykle popularna wielkość i na rynku można znaleźć wiele rodzajów karteczek o tych wymiarach. Dzięki temu łatwiej jest dobrać odpowiedni kolor karteczek do charakteru swojej pracy i swoich potrzeb. Wybranie koloru, który najbardziej rzuca się w oczy i przykuwa wzrok, pozwoli nam dostrzec karteczkę z pozostawioną wiadomością nawet z daleka. Nie musimy się nadmiernie martwić o jej zagubienie, ponieważ neonowe i jaskrawe kolory wyróżniają się na tle standardowych powierzchni np. biurka lub ściany.

Karteczki samoprzylepne 75x75 mm - praktyczne wyposażenie biura

Oprócz takich rodzaju karteczek jak bloczek samoprzylepny 75x75 mm oraz kostka dzięki temu, że jest to na tyle powszechna wielkość karteczek, można znaleźć ich różne rodzaje. Jednym z nich są karteczki harmonijkowe. Jest to świetny gadżet dla osób, które często notują. Zapisywanie ważnych informacji podczas połączenia telefonicznego może sprawić duży problem. Często wtedy w panice szukamy najbliższej karteczki, trudząc się w odrywaniu jej od reszty bloczku. Z rozwiązaniem przychodzą bloczki Z-Notes. Wyciągając karteczkę z bloczku harmonijkowego, umieszczonego w podajniku, kolejna karteczka wysuwa się automatycznie. Praktyczne rozwiązania mogą nie tylko ułatwić prace, ale podnieść jej komfort. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Typ
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena