• 22 255 95 55

Z-Notes karteczki samoprzylepne harmonijkowe

Zapomnij o trudzie związanym z oderwaniem karteczki od reszty bloczku. Z pomocą przychodzą karteczki samoprzylepne harmonijkowe, które z pewnością ułatwią ci prace oraz codzienne czynności. Karteczki Z-Notes wysuwają się automatycznie, dzięki czemu możesz szybko zapisać ważną informację.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Bloczek z-z

Pokaż na stronie:

Karteczki samoprzylepne Z-Notes 

Karteczki samoprzylepne Z-Notes

Gdy ręce są zajęte, a musisz szybko zapisać jakąś informacje, pośpiesznie szukasz długopisu i trudzisz się z oderwaniem karteczki od reszty bloczku. Jest to nie tylko stresujące, ale tez niepraktyczne, zwłaszcza jeżeli jesteś osoba, której często wypada coś z głowy. Z pomocą przychodzą karteczki samoprzylepne harmonijkowe, które z pewnością ułatwią ci prace oraz codzienne czynności.

 

Jak korzystać z karteczek Z-Notes? 

Oczywiście z tych karteczek można korzystać jak ze zwykłego bloczku. Tak naprawdę kartki ani formuła klejącą, nie różni się niczym od standardowych modeli notek samoprzylepnych. Najważniejszy jest sposób złożenia tych karteczek. Zamiast połączenia bloczku paskiem na jednym z boków, Z-Notes są połączone ze sobą w sposób harmonijkowy. Notki Znotes są domyślnie przeznaczone do specjalnych podajników, które dzięki swojej budowie pozwalają na szybkie notowanie. Po oderwaniu karteczki od reszty bloczku umieszczonego w podajniku kolejna wysuwa się automatycznie. Dzięki temu, że notki odrywają się od bloczka w taki sposób, można swobodnie wyciągać tyle karteczek, ile nam akurat jest potrzebne. 

 

Najpopularniejsze zastosowania karteczek Znotes

Karteczki samoprzylepne Z-Notes

Mogłoby się wydawać, że takie karteczki są szczególnie potrzebne w pracy biurowej. Nic bardziej mylnego! Tworzenie sprawnych notatek jest mile widziane w każdym miejscu, nieważne czy to dom, szkoła czy praca na recepcji. W każdym z tych miejsc zdarza się sytuacja, w której musimy coś szybko napisać lub oznaczyć. Karteczki samoprzylepne harmonijkowe mogą być wykorzystywane do przeróżnych zadań. Potrzebujesz zrobić mapę myśli? A może musisz zaznaczyć, na jakiej stronie skończyłeś, czytać ulubioną książkę? To wszystko możesz zrobić za pomocą bloczków Z-Notes i nie martwić się, że o czymś zapomnisz.

 

Podajniki Z-Notes

Podajniki na karteczki samoprzylepne harmonijkowe mogą mieć różne kształty. Każdy z nich działa na takiej zasadzie. Niektóre mają bardziej futurystyczne kształty, przypominające owal lub kostkę, ale na rynku można znaleźć również kolorowe podajniki o wyjątkowych kształtach.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość kartek
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Kształt
więcej >
Ekologiczny
więcej >
Typ
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena