• 22 255 95 55

Koperty B4

Koperty B4 są chętnie wybieranym produktem z grupy artykułów papierniczo - biurowych. B4 koperta cieszy się szczególną popularnością zarówno w korespondencji prywatnej, jak i oficjalnej, biurowej. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta B4 

Koperty B4 są chętnie wybieranym produktem z grupy artykułów papierniczo - biurowych. B4 koperta cieszy się szczególną popularnością zarówno w korespondencji prywatnej, jak i oficjalnej, biurowej. Często koperta B-4 jest stosowana w celu zabezpieczenia większej ilości dokumentów o formacie A4. Format koperty B4, mimo jednolitego wymiaru, może charakteryzować się odmiennymi parametrami. Na co warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu produktu, koperta B 4? 
 

Koperta B4 wymiary 

Koperta B4

Koperta B4 rozmiar jest stały i niezmienny niezależnie od marki koperty. Koperta B4 wymiar 35x25 bez problemu zmieścić dokument o formacie A4 z kolei, jeśli chcielibyśmy wysłać dokument większych rozmiarów jak A3 wystarczy, że złożymy go na pół. 
 

Koperty B4 wymiary: 

Koperty B4 rozmiar, a format dokumentu, który chcielibyśmy w nim umieścić, są istotnymi kwestiami. Warto również pamiętać, że koperta B4 charakteryzuje się również podziałem ze względu na sposób zaklejania koperty. W zależności od naszych indywidualnych preferencji jesteśmy w stanie dostosować typ koperty B4. 
 

Koperta B4 format - sposoby zaklejania koperty: 

  • Koperta B4 SK: koperta B4 samoklejąca, wyposażona w klej lateksowy, który działa w błyskawiczny sposób. Zetknięcie się ze sobą dwóch warstw klejowych na klapkach zamykających, powoduje ich zaklejenie. 
     
  • Koperta B4 HK : koperty B4 z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty B4. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty B4 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty B5 nie sklejają się między sobą. 
     
  • Koperta B4 NK: klej umieszczony na kopercie B4 zaczyna działać natychmiastowo po lekkim zwilżeniu, dzięki czemu koperta 35x25 doskonale sprawdzi się również w druku offsetowym.

 

Koperta B4 cena

Koperty B4 cena - cena koperty uwarunkowana jest marką, kolorem, rodzajem papieru, z którego została wykonana oraz sposobem klejenia. Średnia cena dla opakowania 50 sztuk kopert wynosi 13 złotych, a 250 sztuk będzie kosztować w granicach 55 złotych. 
 

Koperta B4 rozmiar - o producencie kopert

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena