• 22 255 95 55

Koperty B5

Koperty B5 swoje zastosowanie znajdują zarówno w każdym miejscu pracy, jak i w codziennym prywatnym użytku. Wymiar koperty B5 jest zdecydowanie mniej popularny niż C4, a mimo to B5 koperta cieszy się dużą popularnością w wielu środowiskach zawodowych

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta B5 

Koperty B5 swoje zastosowanie znajdują zarówno w każdym miejscu pracy, jak i w codziennym prywatnym użytku. Wymiar koperty B5 jest zdecydowanie mniej popularny niż C4, a mimo to B5 koperta cieszy się dużą popularnością w wielu środowiskach zawodowych. Koperta B-5 doskonale sprawdzi się w celu wysyłki dokumentów zarówno o małych formatach, jak i większych. Przykładowo, jeśli chcemy wysłać list przy użyciu koperty B-5 wystarczy, że złożymy kartkę o formacie A4 na pół. Na co warto zwrócić uwagę, kupując koperty B5 białe? Które parametry będą najistotniejsze? 


Koperta B5 wymiary

Wymiary koperty B5 są stałe i niezmienne, niezależnie od rodzaju marki, czy producenta, poszczególne koperty B5 będą różniły się od siebie konkretnymi parametrami. 

Koperta B5 wymiar: 

 • Koperta 250x175 mm (koperta  B5 rozmiar)
   

Koperta B5 - na co zwrócić uwagę? 

koperta B5

Pierwszą podstawową różnicą, o której warto wspomnieć, jest występowanie okienka, umożliwiającego wgląd do danych adresata korespondencji. Koperta B5 z okienkiem jest  równie popularna, co koperta B5 biała uniwersalna. Spośród innych chętnie wybieranych rodzajów, możemy wyselekcjonować również koperty B5 brązowe. 
 

Inną istotną różnicą koperty B5, jest rodzaj zaklejania. 

Format koperty B5 - sposoby zaklejania koperty: 

 • Koperta B5 SK: koperta B5 samoklejąca, wyposażona w klej lateksowy, który działa w błyskawiczny sposób. Zetknięcie się ze sobą dwóch warstw klejowych na klapkach zamykających, powoduje ich zaklejenie. 
   
 • Koperta B5 HK : koperty B5 z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty B5. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty B5 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty B5 nie sklejają się między sobą. 
   
 • Koperta B5 NK: klej umieszczony na kopercie B5 zaczyna działać natychmiastowo po lekkim zwilżeniu, dzięki czemu koperta B5 format doskonale sprawdzi się również w druku offsetowym. 
   

Koperty B5 wymiary / koperty B5 cena 

Koperty B5 od producenta Bong to gwarancja wysokiej jakości popartej okazyjną ceną. Koperta B5 rozmiar 250x175 mm, pakowana jest po 50 sztuk w opakowaniu lub po 500 sztuk. 

Co więcej, aby ułatwić klientom zapamiętanie, które koperty B5 odpowiadają konkretnym wymiarom kartek, Bong wprowadził oznaczenia w postaci ciekawych grafik owoców, które zostały umieszczone na opakowaniach produktów. Każdemu formatowi została przypisana konkretna kolorowa grafika. 

Koperty B5 cena: 
Cena koperty B5 za opakowanie zawierające 50 sztuk waha się w granicach 7,00 złotych, z kolei koperty B5 brązowe 500 sztuk kosztują około 50 złotych za opakowanie, a koperty B5 białe 60 złotych. 

 

Koperta B5 rozmiary - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena