• 22 255 95 55

Koperty bąbelkowe

Wiedząc o tym, jak często dochodzi do uszkodzenia transportowanych przez listonoszy i kurierów towarów ze szkła i innych delikatnych tworzyw, zdecydowanie warto zabezpieczyć je jak najlepiej przed trudami podróży. Pomocne w tym na pewno okażą się możliwe do nabycia na naszej stronie dlabiura24.pl koperty powietrzne. Koperty bąbelkowe są jednym z najpopularniejszych przedmiotów w branży papierniczej stosowanych do wysyłki dokumentów, czy przedmiotów. Charakterystyczną cechą odróżniającą koperty bąbelkowe od uniwersalnych kopert jest ich, jak sama nazwa sugeruje bąbelkowe wykończenie wnętrza.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta bąbelkowa

koperta bąbelkowa kolorowa

Koperty bąbelkowe są jednym z najpopularniejszych przedmiotów w branży papierniczej stosowanych do wysyłki dokumentów, czy przedmiotów. Charakterystyczną cechą odróżniającą koperty bąbelkowe od uniwersalnych kopert jest ich, jak sama nazwa sugeruje bąbelkowe wykończenie wnętrza. Tego rodzaju rozwiązanie umożliwia nam zabezpieczenie istotnych dla nas wysyłek przed pobiciem, czy uszkodzeniem. Koperta bąbelkowa jest coraz częściej wybierana niż kartony, ze względu na to, że paczka jest automatycznie lżejsza, a co za tym idzie również i tańsza. Koperta bąbelkowa największa dostępna jest w formacie K20 o wymiarach 345x470 mm. Wysyłka paczki przy użyciu produktu - koperty powietrzne, to gwarancja bezpieczeństwa. Dowiedzmy się, która koperta bąbelkowa ze względu na konkretne parametry będzie najlepiej dostosowana z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego klienta. 
 

Kopert bąbelkowe - praktyczne zastosowanie 

Koperta powietrzna jest najczęściej wybieranym artykułem papierniczym zaraz po białych, uniwersalnych kopertach. Koperty bąbelkowe szczególnie doceniane są w wysyłce delikatnych przedmiotów. Wcześniej nierealne było wysyłanie szklanych, czy lustrzanych rzeczy, ponieważ obawa przed uszkodzeniem była zbyt wysoka. Aktualnie koperty bąbelkowe duże są w stanie bezpiecznie przetransportować niemalże każdą delikatną rzecz. Warto również zaznaczyć, że oprócz tradycyjnej koperty bąbelkowej wykonanej z papieru, dużą popularnością cieszy się również koperta z folią bąbelkowa
 

Koperta bąbelkowa mała zastosowanie: 

 • Bezpieczne pakowanie płyt CD i DVD
 • Bezpieczne przesyłanie drobnej elektroniki, biżuterii, przedmiotów kruchych i łamliwych
 • Ochrona przed wilgocią

 

Koperta bąbelkowa duża zastosowanie: 

 • Zabezpieczanie dużych towarów w trakcie wysyłki
 • Ochrona dużych przedmiotów przed silnymi uderzeniami, upadkami i wstrząsami
 • Ochrona przed wilgocią

 

Koperty bąbelkowe rozmiary - parametry techniczne 

Koperty bąbelkowe rozmiar - dobór odpowiedniego formatu wcale nie jest aż tak łatwy, jak dla wielu z nas mogłoby się wydawać. Często popełnianym błędem w trakcie wyboru koperty powietrznej, jest wpisywanie w wyszukiwarce formatów przypisywanych do rozmiarów kartek papieru.

 

Koperty bąbelkowe poczta - odpowiedniki formatu kartki papieru w stosunku do kopert: 

 • Koperta bąbelkowa A3 - koperta bąbelkowa K/20
 • Koperta bąbelkowa A4 - koperta bąbelkowa F16
 • Koperta bąbelkowa A5 - koperta bąbelkowa D14
 • Koperta bąbelkowa B4 - koperty bąbelkowe H18


Koperty bąbelkowe A4 niewątpliwie są jednym z najczęściej wyszukiwanych produktów. Przeglądając oferty produktów na stronach sklepów specjalizujących się w sprzedaży kopert bąbelkowych, warto szukać koperty na dokumenty A4 pod frazą koperty bąbelkowe F16.

 

Koperty bąbelkowe format 

Koperta bąbelkową A/11

Koperta bąbelkowa wymiar, są znacznie szerzej zróżnicowane a, formaty przedstawione wyżej należą jedynie do najpopularniejszych i najczęściej wyszukiwanych.

Koperty bąbelkowe wymiary -  szczegółowa tabela wymiarów: 

Koperty bąbelkowe duże rozmiary

Koperta bąbelkowa rozmiary: do wyboru mamy takie produkty, jak: duża koperta bąbelkowa, średnia koperta powietrzna oraz koperty bąbelkowe małe. W zależności od gabarytu paczki każdy bez problemu znajdzie kopertę bąbelkową o odpowiednim rozmiarze.
 

koperta bąbelkową G/17

Koperty bąbelkowe hurt - kolorystyka 

Koperta bąbelkowa gabaryt A dostępna jest w różnorodnej kolorystyce. Do najchętniej wybieranych należą koperty bąbelkowe białe i koperty bąbelkowe brązowe. Koperta A4 bąbelkowa stała się tak popularnym produktem, że jej odcienie często wybiegają poza standardy. W katalogach sklepów możemy odnaleźć niemalże wszystkie kolory, zaczynając od klasycznych odcieni czerni, bieli, czy czerwieni, a kończąc na metalic buble bag wykonanym w połysku. 
 

 

Koperta bąbelkowa cena 

Koperty bąbelkowe hurtownia - cena produktu uwarunkowana jest wieloma parametrami. Koszt produktu może różnić się w zależności od formatu, producenta i grubości papieru lub folii. Podanie jednej uśrednionej ceny byłoby wręcz niemożliwe. 

Koperty bąbelkowe ceny:  koszt produktu koperta bąbelkowa mieści się w granicach około 60 złotych za opakowanie.

 

Koperty bąbelkowe najtaniej - uśrednione ceny:

Koperta bąbelkowa A5 cena: koszt wynosi średnio 35 złotych za 100 sztuk 

Koperta bąbelkowa A3 cena: koszt wynosi średnio 70 złotych za 50 sztuk 
 

Koperty bąbelkowe - producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena