• 22 255 95 55

Koperty A11

Koperta A11 jest jedną z najmniejszych kopert bąbelkowych dostępnych na rynku. Format ten cieszy się szczególną popularnością w sytuacji, gdy chcemy nadać przesyłki delikatne, naprawdę małych gabarytów

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: A11

Pokaż na stronie:

Koperta A11 

Koperta A11 jest jedną z najmniejszych kopert bąbelkowych dostępnych na rynku. Format ten cieszy się szczególną popularnością w sytuacji, gdy chcemy nadać przesyłki delikatne, naprawdę małych gabarytów. Koperta bąbelkowa jest produktem szczególnie docenianym, jeśli chodzi o wysyłkę cennej, drobnej biżuterii lub innych małych ważnych przedmiotów. Koperty bąbelkowe A11 - na co warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu? Które parametry okażą się najważniejsze? 
 

Koperta A11 wymiary / parametry 

Koperta A11 określana, jako bąbelkowa charakteryzuje się konkretnymi parametrami, które są praktycznie zawsze stałe niezależnie od producenta.
 

Koperta bąbelkowa gabaryt A - wymiar w mm: 

  • Koperta bąbelkowa A11 120x175 mm
     

Spośród najpopularniejszych modeli kopert bąbelkowych A11 możemy wyselekcjonować dwa najchętniej wyszukiwane produkty: 

  • Koperty bąbelkowe A11 białe
  • Koperty bąbelkowe A11 brązowe 
     

Koperta bąbelkowa A11 - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena