• 22 255 95 55

Koperty B12

Koperta w rozmiarze B12 określa jedynie koperty bąbelkowe. Koperta bąbelkowa B12 jest szczególnie doceniana, jeśli zależy nam na ochronie w trakcie wysyłki przedmiotów delikatnych o małym gabarycie. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:B12

Pokaż na stronie:

Koperta B12 

Koperta w rozmiarze B12 określa jedynie koperty bąbelkowe. Koperta bąbelkowa B12 jest szczególnie doceniana, jeśli zależy nam na ochronie w trakcie wysyłki przedmiotów delikatnych o małym gabarycie. Koperta bąbelkowa B/12 - dokładne wymiary i parametry produktu, o czym warto pamiętać przed dokonaniem zakupu? 
 

Koperta B12 wymiary / parametry

Koperty bąbelkowe B12 i jej wymiar cieszy się szczególną popularnością wśród klientów. Koperta B występuje zarówno w kolorze białym, jak i brązowym. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się koperty bąbelkowe B12 białe, ze względu na swój uniwersalny odcień. Koperta B12 bąbelkowa charakteryzuje się wysokim parametrem nieprzejrzystości, dzięki czemu wysyłając list mamy stuprocentową gwarancję ochrony danych osobowych. 

Koperta B12 rozmiar w mm: 

  • Koperta B12 bąbelkowa 140x225 mm

 

Koperta bąbelkowa B12 - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena