• 22 255 95 55

Koperty C13

Koperta C13 jest artykułem papierniczym powszechnie stosowanym do wysyłki produktów o małym gabarycie. Koperta C, dzięki specjalnym bąbelkom powietrznym umieszczonym od wewnętrznej strony koperty, jest w stanie podwójnie zabezpieczyć ważne dla nas przedmioty.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:C13

Pokaż na stronie:

Koperty C13

Koperta C13 jest artykułem papierniczym powszechnie stosowanym do wysyłki produktów o małym gabarycie. Koperta C, dzięki specjalnym bąbelkom powietrznym umieszczonym od wewnętrznej strony koperty, jest w stanie podwójnie zabezpieczyć ważne dla nas przedmioty. Koperta bąbelkowa C13 jest jednym z najchętniej wybieranych produktów przez klientów, ze względu na swoje uniwersalne wymiary, które są nieznacznie zbliżone do koperty płaskiej o formacie C5. Koperta C/13 - o czym warto pamiętać przed dokonaniem zakupu? 
 

Koperta C13 wymiary i parametry

C13 koperta i jej wymiary cieszą się szczególną popularnością. Koperty bąbelkowe C13, to jedno z najlepszych rozwiązań na zabezpieczenie ważnych dla nas przedmiotów, w trakcie wysyłki. 


Koperta 13C - wymiar w mm: 

  • Koperta C13 rozmiar 170x225 mm 
     

Kolejną ważną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu koperty bąbelkowej C13, jest sposób zaklejania. Najpopularniejszym sposobem zamykania kopert C13 zdecydowanie jest metoda HK (koperta samoklejąca z paskiem). 
 

Koperta bąbelkowa C13 - sposób zamykania: 

  • Koperta C13 HK: koperta z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert C13  tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty C13 HK są często wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą być zdatne do wykorzystania nawet przez okres 5 lat.

 

Koperta C13 bąbelkowa - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej. 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena