• 22 255 95 55

Koperty D14

Koperty D14 stosowane są, jako oznaczenie kopert bąbelkowych. Koperta bąbelkowa D14 cieszy się szczególną popularnością i zaufaniem wśród klientów, ze względu na swój praktyczny wymiar, który bez problemu pomieści dokumenty i przedmioty o wymiarach kartki A5.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:D14

Pokaż na stronie:

Koperta D14 

Koperty D14 stosowane są, jako oznaczenie kopert bąbelkowych. Koperta bąbelkowa D14 cieszy się szczególną popularnością i zaufaniem wśród klientów, ze względu na swój praktyczny wymiar, który bez problemu pomieści dokumenty i przedmioty o wymiarach kartki A5. Koperty bąbelkowe D14 są szczególnie doceniane, z uwagi na wyjątkową trwałość i solidne zamknięcia. Dodatkowym atutem, którym charakteryzuje się koperta bąbelkowa D14 jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, w tym również wodę. 
 

Koperta D14 wymiary / parametry 

D14 koperta praktycznie zawsze występuje w stałym, niezmiennym wymiarze niezależnie od marki produktu. Kupując więc produkt, koperta 14D mamy zawsze pewność, że jej wymiary będą pasować do dokumentów i przedmiotów, o wymiarze kartki A5. 
 

Koperta bąbelkowa D14 wymiary (mm):

 • Koperta D14 rozmiar 200x275 mm 
   

Koperta D14 - kolory 

Koperta D/14 dostępna jest w szerokiej kolorystyce, oprócz uniwersalnych, doskonale znanych nam kolorów, jak biały lub brązowy, jesteśmy w stanie wyróżnić inne niestandardowe kolory. 
 

Koperta D - kolorystyka: 

 • Koperta D14 biała
 • Koperta D14 brązowa
 • Koperta D14 czarna
 • Koperta D14 czerwona
 • Koperta D14 niebieska
 • Koperta D14 żółta
 • Koperta D14 zielona

 

Koperta D14 bąbelkowa - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena