• 22 255 95 55

Koperty E15

Koperta E15 jest chętnie wybieranym produktem przez klientów. Koperta E15 swoją popularność zyskała w głównej mierze, dzięki praktycznym wymiarom, które mieszczą się w granicach pomiędzy formatem płaskiej komety C5, a C4.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:E15

Pokaż na stronie:

Koperty E15 

Koperta E15 jest chętnie wybieranym produktem przez klientów. Koperta E15 swoją popularność zyskała w głównej mierze, dzięki praktycznym wymiarom, które mieszczą się w granicach pomiędzy formatem płaskiej komety C5, a C4. Co więcej, koperta E15 inaczej określana jest, jako koperta bąbelkowa E15, świadczy o tym to , że została ona wykończona od wewnątrz specjalnymi foliowymi bąbelkami powietrznymi, które mają za zadanie zapewnić podwójną ochronę naszym listom. 
 

Koperty bąbelkowe E15 - wymiary i parametry

Koperty E15 stosowane są do wysyłki dokumentów lub małych przedmiotów, o średnim gabarycie. Rozmiary koperty E15 idealnie wpasowują się w standardowe kryteria rozmiarów, najchętniej wybieranych przez klientów. 
 

Koperta E15 wymiary w mm: 

  • Koperta E15 rozmiar 240x275 mm
     

Kolejną ważną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu koperty bąbelkowej E15, jest sposób zaklejania. Najpopularniejszym sposobem zamykania kopert E15 zdecydowanie jest metoda HK (koperta samoklejąca z paskiem). 

Koperta bąbelkowa E15- sposób zamykania: 

  • Koperta E15 HK: koperta z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert E15  tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty E15 HK często są wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą być zdatne do wykorzystania nawet przez okres 5 lat.
     

Koperta E15 bąbelkowa - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena