• 22 255 95 55

Koperty F16

Koperta F16 określana jest, jako koperta bąbelkowa F16. Tego rodzaju format należy do jednego z najpopularniejszych z uwagi na to, że jego wymiary są idealnie dostosowane do dokumentów i przedmiotów, które nie osiągają większych rozmiarów niż format A4.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: F16

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta F16 

Koperta F16 określana jest, jako koperta bąbelkowa F16. Tego rodzaju format należy do jednego z najpopularniejszych z uwagi na to, że jego wymiary są idealnie dostosowane do dokumentów i przedmiotów, które nie osiągają większych rozmiarów niż format A4. Koperty bąbelkowe F16 - na co warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu? Które parametry będą odgrywały kluczową rolę, jeśli chodzi o jakość i trwałość produktu? 
 

Koperta F 16 - rozmiar i parametry 

Koperta bąbelkowa F 16 często stosowana jest do wysyłki ważnych katalogów, dokumentów o formacie A4 lub innych istotnych przedmiotów, wymagających zabezpieczenia przed mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi. 
 

Koperta bąbelkowa F 16 wymiary w mm: 

  • Koperty bąbelkowe F16 rozmiar 240x350 mm

 

Koperta bąbelkowa F16 dostępna jest w dwóch podstawowych, najchętniej wybieranych kolorach: 

  • Koperta F16 biała
  • Koperta F16 brązowa

 

Koperta F16 bąbelkowa - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry