• 22 255 95 55

Koperty H18

Koperty H18 są chętnie wybieranymi produktami przez klientów. Koperta H/18 swoją popularność zyskała w głównej mierze, dzięki praktycznym wymiarom, które są znacznie większe niż koperty płaskiej papierowej o formacie C4. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: H18

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta H18 

Koperty H18 są chętnie wybieranymi produktami przez klientów. Koperta H/18 swoją popularność zyskała w głównej mierze, dzięki praktycznym wymiarom, które są znacznie większe niż koperty płaskiej papierowej o formacie C4. Co więcej, koperty h/18 inaczej określane są, jako koperty bąbelkowe h/18, świadczy o tym to, że została ona wykończona od wewnątrz specjalnymi foliowymi bąbelkami powietrznymi, które mają za zadanie zapewnić podwójną ochronę naszym listom. 
 

Koperty bąbelkowe H18 - wymiary i parametry

Koperta bąbelkowa H18 stosowana jest do wysyłki dużej ilości dokumentów lub przedmiotów o średnim gabarycie. Koperta 18H rozmiarami idealnie wpasowują się w standardowe kryteria wymiarów, najchętniej wybieranych przez klientów. 
 

Koperta H18 wymiary w mm: 

  • Koperta H 18 wymiary 290x370
     

Kolejną ważną kwestią, na którą powinniśmy zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu, produktu koperta 18H jest sposób zaklejania. Najpopularniejszym sposobem zamykania kopert 18H zdecydowanie jest metoda HK (koperta samoklejąca z paskiem). 

Koperta bąbelkowa 18H - sposób zamykania: 

  • Koperta 18H HK: koperta z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert 18H tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty 18H HK często są wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą być zdatne do wykorzystania nawet przez okres 5 lat.
     

H18 koperta - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena