• 22 255 95 55

Koperty I19

Koperta I19 określana jest, jako koperta bąbelkową I19, z uwagi na swoje specjalne wypełnienie od wewnętrznej strony koperty. Powietrzne bąbelki są w stanie dwukrotnie bardziej ochronić wysyłaną przez na przesyłkę przed mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: I19

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperty I19 

Koperta I19 określana jest, jako koperta bąbelkową I19, z uwagi na swoje specjalne wypełnienie od wewnętrznej strony koperty. Powietrzne bąbelki są w stanie dwukrotnie bardziej ochronić wysyłaną przez na przesyłkę przed mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi. Co więcej, koperty bąbelkowe I19 charakteryzują się również wysoką odpornością na zalanie, ich specjalnie przystosowana wewnętrzna powłoka sprawia, że deszcz nie jest w stanie przedostać się do zawartości koperty I19. 
 

Koperta I19 wymiary / parametry 

Rozmiar koperty I19 umożliwia nam na wysyłkę dużej ilości dokumentów lub ważnych przedmiotów, które chcielibyśmy zabezpieczyć. Z uwagi na swoje wymiary koperta I 19 wykorzystywana jest w transporcie przedmiotów o większym gabarycie niż standardowy. 
 

Koperta I19 rozmiar w mm: 

  • Koperta I19 wymiar 320x480 mm 
     

Koperta I19 występuje w dwóch najchętniej wybieranych odcieniach, którymi są: biały i brązowy. Dużą zaletą koperty bąbelkowej I19 jest jej praktyczny i trwały sposób zamykania, który zagwarantuje bezpieczeństwo dla naszych przesyłek. Spośród wszystkich sposobów zaklejania kopert, do najpopularniejszych z nich zdecydowanie należy metoda HK (koperta samoklejąca z paskiem). 
 

Koperta bąbelkowa I19 - sposób zamykania: 

  • Koperta I19 HK: koperta z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert I19 tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty I19 HK często są wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą być zdatne do wykorzystania nawet przez okres 5 lat.

 

I19 koperta - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.


 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena