• 22 255 95 55

Koperty K20

Koperta K20 określana jest, jako koperta bąbelkową K20, z uwagi na swoje specjalne wypełnienie od wewnętrznej strony koperty. Powietrzne bąbelki są w stanie dwukrotnie bardziej ochronić wysyłaną przez na przesyłkę przed mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: K20

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperty K20

Koperta K20 określana jest, jako koperta bąbelkową K20, z uwagi na swoje specjalne wypełnienie od wewnętrznej strony koperty. Powietrzne bąbelki są w stanie dwukrotnie bardziej ochronić wysyłaną przez na przesyłkę przed mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi. Co więcej, koperty bąbelkowe K20 charakteryzują się również wysoką odpornością na zalanie, ich specjalnie przystosowana wewnętrzna powłoka sprawia, że deszcz nie jest w stanie przedostać się do zawartości produktu - K20 koperta. 
 

Koperta K20 wymiary / parametry 

Koperta bąbelkowa K/20 i jej rozmiar umożliwiają nam na wysyłkę dużej ilości dokumentów lub ważnych przedmiotów, które chcielibyśmy zabezpieczyć. Z uwagi na swoje wymiary koperta K/20 wykorzystywana jest w transporcie przedmiotów o większym gabarycie niż standardowy. 

Koperta K20 rozmiar w mm: 

  • Koperta K20 wymiar 370x480 mm 
     

Koperta K20 występuje w dwóch najchętniej wybieranych odcieniach, którymi są: biały i brązowy. Dużą zaletą koperty bąbelkowej K20 jest jej praktyczny i trwały sposób zamykania, który zagwarantuje bezpieczeństwo dla naszych przesyłek. Spośród wszystkich sposobów zaklejania kopert, do najpopularniejszych z nich zdecydowanie należy metoda HK (koperta samoklejąca z paskiem). 
 

Koperta bąbelkowa K20 - sposób zamykania: 

  • Koperta K20 HK: koperta z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert K20 tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty K20 HK często są wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą być zdatne do wykorzystania nawet przez okres 5 lat.
     

K20 koperta - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”

Filtry