• 22 255 95 55

Koperty bąbelkowe A4

Koperty bąbelkowe o formacie A4 są niezwykle praktycznym artykułem z branży papierniczo-biurowej. Zastosowanie kopert bąbelkowym jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o wysyłkę przedmiotów delikatnych, kruchych i nieodpornych na wodę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu:A4

Pokaż na stronie:

Koperty bąbelkowe A4

Koperty A4, wymiarami płaskich kopert dokładnie wpasowują się w rozmiary pomiędzy C4, a C5. Z uwagi na to, że te dwa wymiary cieszą się szczególną popularnością, toteż koperta A4 ma wielu swoich zwolenników. Koperty bąbelkowe A4 są szczególnie doceniane z uwagi na wyjątkową trwałość i solidne zamknięcia. Dodatkowym atutem, którym charakteryzuje się koperta bąbelkowa A4, jest wysoka odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Koperta A4 wymiary 

Koperta bąbelkowa A4 najczęściej określana jest mianem koperty G/17 i praktycznie zawsze występuje w stałym, niezmiennym rozmiarze niezależnie od markI. Niektóre wymiary producenta w zależności od modelu koperty, mogą nieznacznie różnić się wielkością. Mimo wszystko możemy być pewni, że koperta bąbelkowa A4 bez większego problemu pomieści wszystkie dokumenty w tym formacie. 
 
Koperta bąbelkowa A4 wymiary (mm):

Koperta bąbelkowa A4 metalic324x230 mm 
Koperta bąbelkowa AirPro Color 250x350 mm
Koperta bąbelkowa AirPro biała 250x350 mm


Koperta A4 - kolory 

Koperta A4 dostępna jest w szerokiej kolorystyce, oprócz uniwersalnych, doskonale znanych nam kolorów, jak biały lub brązowy, jesteśmy w stanie wyróżnić inne niestandardowe kolory. 
 

Koperta D - kolorystyka: 

  • Koperta A4 biała
  • Koperta A4 brązowa
  • Koperta A4 czarna
  • Koperta A4 czerwona
  • Koperta A4 niebieska
  • Koperta A4 żółta
  • Koperta A4 zielona 
     

Koperty A4 bąbelkowe - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  


BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena