• 22 255 95 55

Koperty bąbelkowe A5

Koperty bąbelkowe o formacie A5 są niezwykle praktycznym artykułem z branży papierniczo-biurowej. Zastosowanie kopert bąbelkowym jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o wysyłkę przedmiotów delikatnych, kruchych i nieodpornych na wodę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu:A5

Pokaż na stronie:

Koperty bąbelkowe A5

Koperta A5 bąbelkowa cieszy się szczególną popularnością i zaufaniem wśród klientów, ze względu na swój praktyczny wymiar, który bez problemu pomieści dokumenty i przedmioty o wymiarach kartki A5. Koperty bąbelkowe A5 są szczególnie doceniane, z uwagi na wyjątkową trwałość i solidne zamknięcia. Dodatkowym atutem, którym charakteryzuje się koperta bąbelkowa A5 jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, w tym również wodę. 
 

Koperta A5 wymiary

Wymiar koperty A5 określany jest mianem koperta 14/D i praktycznie zawsze występuje w stałym, niezmiennym wymiarze niezależnie od marki produktu. Niektóre wymiary producenta w zależności od modelu koperty, mogą nieznacznie różnić się wymiarami. Mimo wszystko możemy być pewni, że koperta bąbelkowa A5 bez większego problemu pomieści wszystkie dokumenty w tym formacie. 
 
Koperta bąbelkowa A5 wymiary (mm):

Koperta bąbelkowa A5 metalic250x180 mm 
Koperta bąbelkowa AirPro Color 200x275 mm
Koperta bąbelkowa AirPro biała 200x275 mm


Koperta A5 - kolory 

Koperta A5 bombelkowa dostępna jest w szerokiej kolorystyce, oprócz uniwersalnych, doskonale znanych nam kolorów, jak biały lub brązowy, jesteśmy w stanie wyróżnić inne niestandardowe kolory. 

Koperta A5 bąbelkowa - kolorystyka: 

  • Koperta A5 biała
  • Koperta A5 brązowa
  • Koperta A5 czarna
  • Koperta A5 czerwona
  • Koperta A5 niebieska
  • Koperta A5 żółta
  • Koperta A5 zielona

 

Koperta A5 bąbelkowa - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena