• 22 255 95 55

Koperty bąbelkowe A6

Koperty bąbelkowe o formacie A6 są niezwykle praktycznym artykułem z branży papierniczo-biurowej. Zastosowanie kopert bąbelkowym jest szczególnie istotne, jeśli chodzi o wysyłkę przedmiotów delikatnych, kruchych i nieodpornych na wodę. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu:A6

Pokaż na stronie:

Koperty bąbelkowe A6

Koperta A6 bąbelkowa cieszy się szczególną popularnością i zaufaniem wśród klientów, ze względu na swój praktyczny wymiar, który bez problemu pomieści dokumenty i przedmioty o wymiarach kartki A6. Koperty bąbelkowe A6 są szczególnie doceniane, z uwagi na wyjątkową trwałość i solidne zamknięcie HK. Dodatkowym atutem, którym charakteryzuje się koperta bąbelkowa A6 jest wysoka odporność na czynniki zewnętrzne, w tym również wodę. 
 

Koperta A6 wymiary 

Koperta bąbelkowa A6 najczęściej określana jest mianem koperty B/12 i praktycznie zawsze występuje w stałym, niezmiennym rozmiarze niezależnie od markI. Niektóre wymiary producenta w zależności od modelu koperty, mogą nieznacznie różnić się wielkością. Mimo wszystko możemy być pewni, że koperta bąbelkowa A6 bez większego problemu pomieści wszystkie dokumenty w tym formacie. 
 
Koperta bąbelkowa A6 wymiary (mm):

  • Koperta bąbelkowa A6 140x225 mm

 

Koperty A6 bąbelkowe - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  


BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena