• 22 255 95 55

Koperty bezpieczne

Oferowane przez nas koperty bezpieczne są jednymi z najwcześniej wykorzystywanych spośród wszystkich dostępnych w punktach Poczty Polskiej oraz znajdujących się w wyposażeniu firm kurierskich. Swoją ogromną popularność na całym świecie zawdzięczają przede wszystkim dużej skuteczności w zabezpieczeniu skrytych w ich wnętrzu przedmiotów w czasie podróży.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperty bezpieczne 

Tradycyjne koperty nie są w stanie zapewnić wystarczającego bezpieczeństwa przekazywanym informacjom. Często nie zdajemy sprawy z poważnych zagrożeń związanych z kradzieżą danych osobowych, które są bardziej realne, niż mogłoby się dla wielu z nas wydawać. Instytucja poczty w dalszym ciągu nie cieszy się ogromnym zaufaniem. Zapewne niejednokrotnie słyszeliście o zagubionych listach lub paczkach bez zawartości. W takiej sytuacji swoim uzasadnionym sukcesem cieszy się koperta bezpieczna, która w dalszym ciągu głównie stosowana jest przez firmy i sklepy, aniżeli osoby prywatne. Nowe rozporządzenia RODO wymagają o nas szczególnej dbałości o aspekt prywatności, dlatego warto mieć na uwadze wprowadzenie bezpiecznych kopert do codziennego użytku. 
 

Bezpieczna koperta - zastosowanie 

koperta bezpieczna Bong

Jak wspomnieliśmy wcześniej koperta bezpieczna, jest ściśle docenianym artykułem z branży papierniczo - biurowej. Koperta bezpieczna w głównej mierze powinna kojarzyć się z solidnym zabezpieczeniem typu HK, które raz zaklejone, w żaden sposób nie będzie możliwe do rozerwania bez wykorzystania nożyczek. Główną zaletą, która charakteryzuje bezpieczne koperty depozytowe, jest biała nieprzezroczysta struktura, uniemożliwiającym odczytanie zawartości. Koperta bezpieczne jest najprostszym i najtańszym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa przesyłanym dokumentom. Kolejną zaletą, która odróżnia koperty bezpieczne od uniwersalnych białych, jest specjalnie wydzielone miejsce przeznaczone na wpisanie nadawcy, odbiorcy, dodatkowych informacji, daty oraz niekiedy miejsca na czytelny podpis nadawcy. Ciekawym dodatkiem jest również fakt, że każda koperta bezpieczna ma własny indywidualny kod kreskowy oraz numer, dzięki któremu w łaty sposób jesteśmy w stanie podporządkować konkretną kopertę do odpowiedniej daty odbioru, czy nadania. 
 

Bezpieczna koperta depozytowa - podział ze względu na zastosowanie:

 • przechowywanie bilonów
 • bezpieczne przekazywanie poufnych danych i informacji
 • przekazywanie utargów gotówkowych do księgowości

 

Koperty bezpieczne - parametry 

Koperty bezpieczna, w zależności od zastosowania dostępne są wielu rozmiarach. Do najczęściej wybieranego i najpopularniejszego należą koperty bezpieczne K70 o wymiarze 229 x 324 mm. Jednak oferta dystrybutorów ze względu na formaty jest wyjątkowo szeroka i warto się z nią zapoznać.
 

koperta utajniona Bong

Koperty bezpieczne rozmiary - podział kopert bezpiecznych: 

 • Koperta bezpieczna K70 160x245+35
 • Koperta bezpieczna B5 200x260+35
 • Koperta bezpieczna B4 275x375+35
 • Koperta bezpieczna C3 335x475+35
 • Koperta bezpieczna 9,3kg 265x285+35
 • Koperta bezpieczna 15kg 400x410+35
   

Każda z kopert bezpiecznych wykonana jest z solidnej foli, często trójwarstwowej LDPE. 
 
Najchętniej wybieranymi kolorami kopert bezpiecznych są: 

 • szary
 • biały
 • transparentna koperta 
   

Bezpieczne koperty cena 

Cena koperty bezpiecznej uwarunkowana jest wieloma parametrami. Kosz produktu może różnić się w zależności od formatu, producenta i grubości foli. Podanie jednej uśrednionej ceny byłoby wręcz niemożliwe.

Koperta bezpieczna cena za opakowanie: cena produktu oscyluje w granicach pomiędzy 30 złotych, a 80 złotych. Wyjątkiem są koperty bezpieczne na bilon, ich cena za opakowanie wynosi około 160 złotych. 
 

Koperty utajnione - sprawdzeni dystrybutorzy 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie jest BONG CSK, z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy, zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczej. 
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >

Cena