pokaż: Widok listy produktów:

Koperty bezpieczne/foliowe

(9)

Oferowane przez nas koperty bezpieczne są jednymi z najwcześniej wykorzystywanych spośród wszystkich dostępnych w punktach Poczty Polskiej oraz znajdujących się w wyposażeniu firm kurierskich. Swoją ogromną popularność na całym świecie zawdzięczają przede wszystkim dużej skuteczności w zabezpieczeniu skrytych w ich wnętrzu przedmiotów w czasie podróży.

Gwarantujące najwyższy poziom bezpieczeństwa koperty dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie

 

Koperty foliowe znajdują dla siebie zastosowanie w wielu sytuacjach. Najczęściej sięgają po nie jednak osoby, którym zależy na tym, by nadawana przez nich przesyłka była zapakowana w sposób maksymalnie dyskretny. Korzystając przy tym z opisywanych w tym miejscu artykułów nie ma najmniejszego problemu z osiągnięciem zamierzonego efektu, ponieważ nikt na pewno nie zdoła gołym okiem dostrzec, co zostało umieszczone w kopercie bezpiecznej. Warto przy tym jednocześnie wspomnieć, że każda z nich wykonana została w taki sposób, by próba otwarcia koperty przez osobę ku temu niepowołaną pozostawiła po sobie wyraźny ślad. Z kolei bardzo wysokiej jakości folia trójwarstwowa gwarantuje wysoki poziom odporności na uszkodzenia, do których często dochodzi zwłaszcza podczas transportowania przedmiotów o ostrych brzegach oraz nieregularnych kształtach.

Koperty foliowe – idealne do przesyłania w nich najważniejszych dokumentów i nie tylko

 

Możliwe do nabycia w naszym sklepie internetowym koperty bezpieczne znajdują uznanie w oczach wszystkich – zarówno klientów indywidualnych, jak i m.in. pracowników najpoważniejszych instytucji państwowych, którzy wykorzystują je powszechnie do przesyłania wartościowych dokumentów i materiałów. Zachęca ich do tego również duża pojemność kopert foliowych, pozwalających na umieszczenie w nich znacznej ilości dokumentów (i nie tylko) bez żadnego ryzyka ich zniszczenia.

Oferujemy również inne produkty dla biura, m.in. koperty bąbelkowe oraz koperty z rozszerzanym dnem. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Cena brutto

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >