• 22 255 95 55

Koperty C3

Koperty C3 wykorzystywane są przez wiele grup zawodowych. C3 koperta swoją szczególną popularność zawdzięcza swojemu praktycznemu rozmiarowi, który idealnie pasuje do dokumentów o formacie A3. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta C3 

Koperty C3 wykorzystywane są przez wiele grup zawodowych. C3 koperta swoją szczególną popularność zawdzięcza swojemu praktycznemu rozmiarowi, który idealnie pasuje do dokumentów o formacie A3. Jakie rodzaje kopert A3 wyróżniamy? Na które parametry należy zwrócić szczególną uwagę, wybierając koperty C3? 


Koperty C3 - zastosowanie 

Koperty C3 stosowane są główne do korespondencji dokumentów o większym formacie jak A3. Koperta C3 wykorzystywana jest między innymi do wysyłki katalogów, prac plastycznych, dokumentów firmowych, czy prywatnej korespondencji. Koperta C3 stosowana jest również do zabezpieczania dużej ilości małych dokumentów, pełni więc funkcję archiwizacyjną. 
 

Koperta C3 wymiar / parametry 

koperta C3

Koperta C3 rozmiar jest zawsze stały i niezmienny niezależnie od producenta. Wybierając kopertę C3, zawsze mamy pewność, że będzie ona odpowiednio dostosowana do kartki o wymiarze A3. 
 

Koperta C3 wymiary: 


Koperta C3 dostępna jest w dwóch uniwersalnych kolorach. Do wyboru mamy zarówno koperty C3 białe, jak i koperty C3 brązowe. Kolejną istotną kwestią, o której należy pamiętać, jest sposób zaklejania koperty. Jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych kopert C3, ze względu na sposób zaklejania jest koperta C3 HK (samoklejąca z paskiem). 

Koperta C3 HK - koperty C3 z paskiem zamykamy poprzez zerwanie paska klejącego, i zaciśnięcie klapki koperty C3. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty C3 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty C3 nie sklejają się między sobą. 

 

Koperta C3 cena 

Koperty C3 pakowane są po 250 sztuk, cena produktu w głównej mierze uzależniona jest od koloru koperty C3. 

  • Koperta C3 brązowa: cena opakowania kopert 250 sztuk wynosi średnio 200 złotych.
  • Koperta C3 biała: cena opakowania kopert 250 sztuk wynosi średnio 230 złotych.

 

Koperta C3 - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena