• 22 255 95 55

Koperty C5

Format koperty C5 z uwagi na swój praktyczny i uniwersalny rozmiar jest niezwykle często stosowany w codziennej korespondencji. C5 koperta idealnie sprawdzi się w korespondencji biurowej, w celu zabezpieczenia fotografii w trakcie wysyłki, niekiedy zastosowanie kopert C5 określane jest, jako archiwizacyjne. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta C5

Format koperty C5 z uwagi na swój praktyczny i uniwersalny rozmiar jest niezwykle często stosowany w codziennej korespondencji. C5 koperta idealnie sprawdzi się w korespondencji biurowej, w celu zabezpieczenia fotografii w trakcie wysyłki, niekiedy zastosowanie kopert C5 określane jest, jako archiwizacyjne. Istnieje wiele parametrów odróżniających od siebie poszczególne koperty C 5. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu, produktu C5 koperta? Które parametry będą odgrywały niezwykle istotną rolę? 

 

Koperta C5 wymiar - zastosowanie 

Koperta C5

Wymiary koperty C5 niezależnie od producenta są stałe i niezmienne, mimo wszystko poszczególne C5 koperty charakteryzują się innymi cechami szczególnymi, które warto mieć na uwadze przed dokonaniem zakupu. Do jednej z charakterystycznych cech możemy zaliczyć występowanie okienka, umożliwiającego wgląd do danych adresata korespondencji. Koperty z okienkiem C5 są równie popularne, co koperta C5 biała uniwersalna. Spośród innych chętnie wybieranych rodzajów, możemy wyselekcjonować: koperty eko C5 oraz koperty C5 brązowe. 
 

Wymiar koperty C5 idealnie sprawdzi się w korespondencji prywatnej, czy biurowej. Koperty C5 rozmiar bez problemu pomieszczą dokumenty o formacie A5. Z kolei, jeśli chcielibyśmy wysłać dokument o rozmiarze A4 wystarczy, że jedynie zegniemy kartkę na pół, ponieważ koperty C5 wymiar to dokładnie 1/2 A4. 

Koperta C5 wymiary w mm: 

 • koperta 230x160 mm 
   

Koperta 23x16 / koperta C 5 parametry 

Koperta C5 z okienkiem lub koperta C5 biała w zależności od naszego indywidualnego wyboru i preferencji będzie charakteryzowała się innymi parametrami. Jedną z najważniejszych kwestii odróżniających od siebie poszczególne koperty C5 białe, jest sposób zaklejania koperty C5. Koperta 16x23 może być zaklejana na trzy konkretne sposoby, wybór formy klejenia zależy jedynie od naszych indywidualnych preferencji. 
 

Koperta C5 format - formy zaklejania koperty: 

 • Koperta C5 SK: koperty C5 SK samoklejące, wyposażone są w klej lateksowy, który działa w błyskawiczny sposób. Zetknięcie się ze sobą dwóch warstw klejowych na klapkach zamykających, powoduje ich zaklejenie. 
   
 • Koperta C5 HK : koperty C5 HK z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty C5. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty C5 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty C5 nie sklejają się między sobą. 
   
 • Koperta C5 NK: klej umieszczony na kopercie C5 zaczyna działać natychmiastowo po lekkim zwilżeniu, dzięki czemu format kopert C5 doskonale sprawdzi się również w druku offsetowym. 
   

Koperta C5 EKO - aspekt ekologiczny 

Koperta C5 brązowa

Koperty eko C5 dzielą się na dwie grupy produktów ze względu na sposób pozyskiwania tworzywa do produkcji kopert. 
 

W podstawowym podziale koperty ekologiczne C5 jesteśmy w stanie podzielić na: 

 • Ekologiczne o formacie koperty C5 uzyskane w procesie recyklingu, z tworzywa wtórnie pozyskanego (odcień: biało - szary)
 • Ekologiczne o formacie koperty C5 wyprodukowane z papieru, który otrzymał certyfikat FSC, świadczący o przestrzeganiu ekologicznych norm produkcyjnych. 
   

Koperta C5 wymiary / koperty C5 cena 

Koperty C5 z okienkiem, koperty C5 białe, ekologiczne, czy koperty C5 brązowe dystrybuowane przez producenta Bong, charakteryzują się wysoką jakością poparta niską ceną. Koperty C5 wymiary 230x160 od Bonga, dostępne są w dwóch wariantach, jeśli chodzi o ilość kopert C5 w jednym opakowaniu. 
 

Koperta C5 rozmiar 23x16 - ilość kopert w opakowaniu: 

 • Koperta C5 50 szt 
 • Koperta C5 500 szt
   

Koperta C5 cena: koperty rozmiary C5 różnią się cenami w zależności od ilości kopert w jednym opakowaniu. Cena koperty C5 za opakowanie zawierające 50 sztuk waha się w granicach 5,00 złotych, z kolei koperty C5 500 sztuk kosztują około 40 złotych za opakowanie. 
 

Koperta format C5 wymiary - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

 

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena