• 22 255 95 55

Koperty C6

Koperty C6 są niezwykle często wykorzystywanym modelem kopert poprzez wiele grup zawodowych. C6 koperta jest szczególnie doceniana ze względu na praktyczny format, który idealnie pasuje do kartki o formacie A6.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta C6 

Koperty C6 są niezwykle często wykorzystywanym modelem kopert poprzez wiele grup zawodowych. C6 koperta jest szczególnie doceniana ze względu na praktyczny format, który idealnie pasuje do kartki o formacie A6 oraz do pozostałych nieznacznie większych formatów. Przykładowo w celu umieszczenia uniwersalnej kartki o rozmiarze A4 do koperty C 6, należy zgiąć tę kartkę na dwa razy. 
 

Koperta C 6 - rodzaje i zastosowanie

koperta C6

Format koperty C6 wykorzystywany jest głównie do korespondencji urzędowych, handlowych, czy wysyłki faktur. Koperta formatu C6 stosowana jest również do zaproszeń, ponieważ wymiary koperty C6 idealnie wpasowują się w trendy. Wymiar koperty C6 jest stały, niezależnie od marki koperty. 

Koperty C6 rozmiar: koperta C6 wymiar artykułu papierniczego wynosi 114x162 mm.

Koperta format C6 jest często wybieranym produktem z uwagi na szeroką różnorodność. Popularnym modelem jest koperta C6 z okienkiem umieszczonym po prawej lub lewej stronie. Tak zaprojektowana koperta C6 umożliwia nam wydruk danych odbiorcy na oryginalnym dokumencie, bez konieczności dodatkowego uzupełnia danych na zewnętrznej stronie produktu koperta C6 biała. 
 

Koperta C6 wymiary / parametry 

Koperta C6 wymiary to stały parametr jednak mimo wszystko poszczególne modele, odróżniają się od siebie konkretnymi różnicami. Jedną z najważniejszych kwestii odróżniających od siebie koperty C6 jest gramatura kartki papieru, z której zostały wykonane. Im koperta C6 będzie charakteryzowała się większą gramaturą, tym większa będzie jej odporność na zewnętrzne czynniki mechaniczne. Inną istotną różnicą koperty C6, jest rodzaj zaklejania. 


Format koperta C6 - formy zaklejania koperty: 

 • Koperta C6 SK: koperta C6 samoklejąca, wyposażona w klej lateksowy, który działa w błyskawiczny sposób. Zetknięcie się ze sobą dwóch warstw klejowych na klapkach zamykających, powoduje ich zaklejenie. 
   
 • Koperta C6 HK : koperty C6 z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty C6. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty C6 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty C6 nie sklejają się między sobą. 
   
 • Koperta C6 NK: klej umieszczony na kopercie C6 zaczyna działać natychmiastowo po lekkim zwilżeniu, dzięki czemu rozmiar C6 koperta doskonale sprawdzi się również w druku offsetowym.

 

Koperta C6 eko - aspekt ekologiczny

koperta C6 biała

Koperty eko C6 są często poszukiwanym produktem, warto jednak wspomnieć, że wyróżniamy dwa rodzaje kopert ekologicznych. W pierwszej grupie jesteśmy w stanie wyróżnić koperty eko C6 pozyskane na drodze procesu recyclingu, gdzie tworzywo wykorzystane do produkcji koperty C6 pochodzi z wtórnego użytku. Z drugiej strony koperty C6 eko to są również wszystkie te koperty, które powstały z papieru uzyskanego na drodze ekologicznej. Koperta eko C6 zalicza się do przyjaznych dla środowiska, jeśli producent papieru posiada certyfikat FSC. Tego typu certyfikat poświadcza, że papier uzyskany został z legalnych szkółek leśnych, gdzie na miejsce jednego wyciętego drzewa sadzone są trzy inne. Tak więc koperty ekologiczne C6 występują zarówno w kolorze białym (z certyfikatem FSC), jak i biało - szarym (uzyskane w procesie recyklingu). 

 

Koperty C6 wymiary / koperta C6 cena 

Koperty C6 od producenta Bong, charakteryzują się niską, okazyjną ceną popartą wysoką jakością. Koperta C6 rozmiar 114x162 od Bonga, dostępna jest w dwóch wariantach, jeśli chodzi o ilość sztuk kopert C6 w jednym opakowaniu. 
 

C6 koperta wymiary 114x162- ilość kopert w opakowaniu: 

 • Koperty C6 50 szt
 • Koperty C6 1000 szt 
   

Co więcej, aby ułatwić klientom zapamiętanie, które koperty B5 odpowiadają konkretnym wymiarom kartek, Bong wprowadził oznaczenia w postaci ciekawych grafik owoców, które zostały umieszczone na opakowaniach produktów. Każdemu formatowi została przypisana konkretna kolorowa grafika. 


Koperty C6 cena: 
Cena koperty C6 za opakowanie zawierające 50 sztuk waha się w granicach 2,50 złotych, z kolei koperty C6 1000 szt kosztują około 50 złotych za opakowanie. 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena