• 22 255 95 55

Koperty C6/5

Koperta do pakowania maszynowego jest szczególnie docenianym artykułem z branży papierniczo-biurowej. Ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie największych światowych korporacji, które za każdym razem musiałby dokonywać własnoręcznego klejenia kopert. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperty do pakowania maszynowego 

Koperta do pakowania maszynowego jest szczególnie docenianym artykułem z branży papierniczo-biurowej. Ciężko byłoby wyobrazić funkcjonowanie największych światowych korporacji, które za każdym razem musiałby dokonywać własnoręcznego klejenia kopert. Producenci kopert postanowili wyjść naprzeciw przedsiębiorcom, w związku z czym aktualnie na rynku wyróżniamy szereg kopert do pakowania maszynowego, które dzięki specjalnie przystosowanym zamknięciom doskonale dostosowują się do uniwersalnych maszyn pakujących. Co odróżnia koperty do pakowania maszynowego od uniwersalnych białych kopert? Kto powinien rozważyć zakup kopert do pakowania maszynowego? Koperty do pakowania automatycznego - wszystko, co warto wiedzieć przed dokonaniem zakupu. 
 

Koperta C6/5 - najpopularniejszy wymiar kopert maszynowych 

Koperty do pakowania maszynowego C6/5 są zdecydowanie jednym z najpopularniejszych modeli kopert biurowych, które aktualnie wyróżniamy zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Co sprawia, że koperty C6/5 do pakowania automatycznego są tak popularne? Jednogłośnie odpowiedzielibyśmy, że wymiary. Koperta C6/5 posiada szerokość dokładnie taką samą, jak koperty C6 oraz długość, która została przypisana do koperty C5. 
 

Koperta do pakowania maszynowego C6/5 - wymiary:

 • Wymiar koperty C6/5 114x229 mm
   

Koperta C6/5 jest stosunkowo wąska i długa. W związku z czym jej wymiary doskonale sprawdzą się w wysyłce dokumentów o wymiarach kopert pomiędzy C6, a C5. Tego typu koperty do pakowania maszynowego, często wykorzystywane są w wysyłce ulotek, broszur reklamowych, faktur, ogłoszeń i znacznie więcej! Z uwagi na zastosowanie kopert maszynowych, są one produktem zdecydowanie częściej wykorzystywanym przez duże firmy, aniżeli osoby prywatne. Koperta do pakowania maszynowego umożliwia nam wielonakładowe pakowanie i wysyłkę listów. 
 

Koperta C6/5 - gdzie wykorzystujemy? 

 • Banki
 • Duże przedsiębiorstwa
 • Fabryki
 • Duże drukarnie
 • I wiele, wiele więcej

 

Koperty do pakowania maszynowego - specyfikacja techniczna

Koperty do pakowania maszynowego wykonane zostały z papieru przystosowanego do druku offsetowego. Optymalna gramatura kopert C6/5, waha się pomiędzy 75g, a 80g.  Sprawia to, że są one produktem odpornym na uszkodzenia mechaniczne takie, jak rozerwania i zagięcia. Mimo iż produkt od producenta Bong, występuje jedynie w uniwersalnym wymiarze 114x229 mm, jesteśmy w stanie wyróżnić znacznie szerszy podział również ze względu na budowę. 

Koperty do pakowania automatycznego - rodzaje: 

 • Koperta do pakowania maszynowego papierowa, biała
 • Koperta do pakowania maszynowego papierowa, biała okno lewe
 • Koperta do pakowania maszynowego papierowa, biała okno prawe

 

Oprócz uniwersalnych papierowych, białych kopert, koperty do pakowania maszynowego występują również, jako koperty C6/5 z okienkiem umiejscowionym po lewej lub prawej stornie. Okienka, w które zostały wzbogacone koperty do pakowania automatycznego, charakteryzują się konkretnymi wymiarami, które wynoszą: 45x90 mm. Takie rozmiary pozwalają nam na swobodny wydruk danych adresata lub umieszczenie logo firmy, dzięki czemu nie musimy dodatkowo adresować kopert odręcznie. Tego typu rozwiązanie jest doskonałym sposobem dla dużych firm, które w swojej pracy wyznają złotą zasadę: „czas to pieniądz”. 
 

Koperty do pakowania maszynowego - sposób klejenia

Ze względu na swoje nietypowe zastosowanie, każda koperta do pakowania maszynowego charakteryzuje się jednym określonym sposobem klejenia. 

Koperta C6/5 - sposób zamykania kopert: 

 • Wszystkie koperty do pakowania automatycznego są klejone na mokro (NK)

   

Bong - o producencie kopert do maszynowego pakowania

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena