• 22 255 95 55

Koperty DL

Koperty DL wykorzystywane są w wielu branżach zawodowych. Ich zastosowanie jest szczególnie doceniane ze względu na praktyczny format. Koperta 1/3 A4 często wykorzystywana jest w celu wysyłania dokumentów o formacie A4.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta DL 

Koperty DL wykorzystywane są w wielu branżach zawodowych. Ich zastosowanie jest szczególnie doceniane ze względu na praktyczny format. Koperta 1/3 A4 często wykorzystywana jest w celu wysyłania dokumentów o formacie A4, DL koperta to jeden z najczęstszych modeli kopert wykorzystywanych między innymi do korespondencji faktur. W związku z tym listy z urzędów, które znajdujemy w skrzynkach pocztowych to najczęściej koperta DL biała. 
 

Format DL koperta - zastosowanie 

koperta DL

Koperta DL z okienkiem jest równie często wykorzystywana, co koperty DL białe bez okienka. Koperta DL wymiar jest idealnie przystosowany do korespondencji dokumentów urzędowych, umów handlowych, czy faktur. Koperty DL z okienkiem określane są mianem kopert do korespondencji oficjalnej, ze względu na to, że koperta z okienkiem prawym umożliwia nam wydruk danych odbiorcy na oryginalnym dokumencie, bez konieczności dodatkowego uzupełnia danych na zewnętrznej stronie koperty DL. Koperta 22x11 biała jest dostępna zarówno z okienkiem po stronie lewej, jak i prawej. 
 

Koperta DL wymiary / parametry

Koperty DL wymiary są zawsze stałe i niezmienne niezależnie od producenta. Koperty format DL mimo wszystko różnią się od siebie głównie gramaturą kartki papieru. Im koperty 22x11 charakteryzują się wyższą gramaturą, tym większa jest ich odporność na zewnętrzne czynniki mechaniczne, między innymi takie jak zagięcia. Istotną kwestią, która odróżnia od siebie poszczególne koperty DL, jest rodzaj zaklejania koperty. 

 

Koperta DL 110x 220 - formy zaklejania koperty: 

  • Koperta DL SK: koperty DL SK samoklejące, wyposażone są w klej lateksowy, który działa w błyskawiczny sposób. Zetknięcie się ze sobą dwóch warstw klejowych na klapkach zamykających, powoduje ich zaklejenie. 
     
  • Koperta DL HK: koperty DL z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty DL. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty DL HK są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty DL nie sklejają się między sobą.

 

Koperta DL rozmiar / koperta DL cena 

Koperty DL od producenta Bong, charakteryzują się niską, okazyjną ceną popartą wysoką jakością. Koperta DL od Bonga dostępna jest w dwóch wariantach, jeśli chodzi o ilość sztuk kopert DL w jednym opakowaniu. 
 

Koperty DL rozmiar 110x220 - ilość kopert w opakowaniu: 

  • Koperty DL 50 szt
  • Koperty DL 1000 szt 
     

Aby ułatwić klientom zapamiętanie, która koperta DL format, będzie odpowiednia do konkretnego rozmiaru kartki, Bong wprowadził oznaczenie dla DL koperta wymiary w postaci owoców. Formatowi koperty DL zostały przypisane brzoskwinie. 

Koperty DL cena: 
Centa koperty DL za opakowanie zawierające 50 sztuk waha się w granicach 3 złote, z kolei koperty DL 1000 szt kosztują około 50 złotych za opakowanie. 
 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Typ
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >

Cena