• 22 255 95 55

Koperty e-Green

Koperty wysyłkowe e-Green zostały wykonane z wyjątkowo wytrzymałego papieru typu kraft, który w pełni nadaje się do powtórnego przetworzenia, co czyni kopertę kurierską ekologiczną.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Innowacyjna koperta kurierska e-Green

koperty kurierskie papierowe Bong

Koperty wysyłkowe e-Green zostały wykonane z wyjątkowo wytrzymałego papieru typu kraft, który w pełni nadaje się do powtórnego przetworzenia, co czyni kopertę kurierską ekologiczną. Koperty samoprzylepne są polecane dla sklepów online, jak i osób prywatnych w codziennej korespondencji, które szczególną uwagę zwracają na zrównoważony rozwój i efektywność procesu wysyłki. Ponadto koperta zwrotna ekologiczna, to doskonała wizytówka dla każdej firmy, która pracuje nad mianem przedsiębiorstwa eco-friendly. Koperta E-Green zwrotna z całą pewnością przyczyni się do ocieplenia wizerunku marki na tle ekologicznym. Koperta zwrotna z podwójnym paskiem - gwarancja sukcesu firmy na arenie międzynarodowej.

 

Co wpływa na jakość koperty papierowej e-Green?  

  • Optymalna gramatura: koperty papierowe e-Green charakteryzują się stosunkowo wysoką gramaturą, która według parametrów producenta wynosi 126g/m2, dla porównania gramatura uniwersalnej kartki papieru biurowego wynosi jedynie 80g/m2. Analizując to porównanie już na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie zauważyć, że koperta kurierska e-Green, z uwagi na swoją gramaturę, a co za tym idzie i grubość, będzie charakteryzowała się dużą odpornością na zagięcia, rozerwania i innego rodzaju niepożądane czynniki mechaniczne.

 

  • Skuteczne zamknięcie koperty e-Green na dwa paski klejące: koperta kurierska została wzbogacona o dodatkowy pasek samoklejący HK. Większość kopert posiada jedynie jeden pasek, innowacyjne zamknięcie, które postanowiła zastosować firma Bong, pozwala nam na dwukrotne użycie tej samej koperty papierowej. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy w sposób estetyczny chcielibyśmy dokonać zwrotu towaru, z którego nie jesteśmy zadowoleni.

 

  • Poszerzane boki i dno: dzięki dodatkowym centymetrom przy dolnej i bocznej krawędzi, jesteśmy w stanie umieścić w kopercie kurierskiej nie tylko przedmioty płaskie, ale i również rzeczy 3D o większym gabarycie.
     
  • Łatwa dostępność: koperty zwrotne e-Green są produktem łatwodostępnym, co czyni je wyjątkowo popularnym. Koperta kurierska zwrotna jest produktem, który otrzymamy zarówno w sklepach online, jak i stacjonarnych. Koperta zwrotna Poczta Polska to innowacyjne rozwiązanie zastępujące tradycyjne koperty wysyłkowe, dlatego znajdziemy je zarówno w placówkach pocztowych, jak i specjalistycznych sklepach online.
     
  • Szeroka różnorodność rozmiarów: koperta z podwójnym paskiem ekologiczna występuje w szerokim i różnorodnym podziale, jeśli chodzi o wymiary. Za pomocą produktu, koperta samoklejąca z dwoma paskami, wyślemy zarówno przedmioty o małym, średnim, jak i dużym gabarycie.

 

Koperta z dwoma paskami e-Green - wymiary:

FORMATWYMIAR
C5/BB162mm x 229mm x 40mm
B4/BB250mm x 350mm x 50mm 
M/VB350mm x 450mm x 40mm 
M/BB350mm x 450mm x 80mm
M+/ BB350mm x 450mm x 120mm
L/VB400mm x 500mm x 50 mm
L/BB400mm x 500mm x 100mm 
XL/VB500mm x 600mm x 60 mm

 

Koperty e-Green - zastosowanie

Koperty kurierskie e-Green doskonale sprawdzą się do wysyłki przedmiotów, które nie wymagają wyjątkowo sztywnego opakowania. Wśród takich rzeczy niewątpliwie możemy wyróżnić: odzież, obuwie, dodatki i wszelkiego rodzaju drobne akcesoria. Tego typu rozwiązanie to również doskonała alternatywa, jeśli chodzi o zwrot towaru. Nie bez przyczyny koperta e-Green, określana jest mianem koperta zwrotna, wszystko to z uwagi na wcześniej wspomniane dwa paski samoklejące, z których jeden służy do zwrotów, a drugi do wysyłki paczki.

 

BONG - o producencie 

https://dlabiura24.pl/marki/bong

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena