• 22 255 95 55

Koperty E4

Koperty E4 są jednymi z największych kopert płaskich dostępnych na rynku. W klasyfikacji formatowej zajmują drugie miejsce, a wymiar koperty E4 możemy określić, jako rozmiar pośredni pomiędzy kopertą C3 i C4.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta E4 

Koperty E4 są jednymi z największych kopert płaskich dostępnych na rynku. W klasyfikacji formatowej zajmują drugie miejsce, a wymiar koperty E4 możemy określić, jako rozmiar pośredni pomiędzy kopertą C3 i C4. Koperty E4 z uwagi na swoje wymiary cieszą się szczególną popularnością w wymianie korespondencyjnej, ponieważ bez większych problemów koperta E-4 mieści dokumenty o formacie A4. Koperty E4 - wymiar i praktyczne zastosowanie artykułu papierniczo - biurowego. 
 

Koperta E4 wymiary 

Koperta E4

Koperta E4 rozmiar produktu jest stały i niezmienny. Kupując więc kopertę E4 niezależnie od producenta, mamy pewność, że bez problemu zmieści ona dokumenty o formacie A4. 

Koperta E4 wymiar w mm:

  • Koperta E4 280x400 mm 
     

Warto również wspomnieć, że koperta E4 biała występuje również w odcieniu brązowym. Mimo wszystko w dalszym ciągu koperty E4 białe są zdecydowanie chętniej wybieranym produktem. Istotnym aspektem, o którym również nie możemy zapomnieć przed dokonaniem zakupu, jest rodzaj zaklejania koperty. Wśród najpopularniejszych z nich wyróżniamy koperty klejone na mokro, samoklejące oraz samoklejące z paskiem. Koperta E4 ze względu na swoje wymiary najczęściej wybierana jest z zamknięciem HK (samoklejącym z paskiem). 

 

Koperta E4 HK - koperta E4 z paskiem foliowym zabezpieczającym klej, często określana jest mianem koperty z odrywanym paskiem foliowym. W celu zamknięcia kopert E4 tego typu musimy jedynie oderwać wcześniej wspomniany pasek zabezpieczający i zamknąć klapę dociskając ją z odpowiednią siłą. Koperty E4 HK są często wybierane ze względu na to, że charakteryzują się wysokim stopniem wytrzymałości na rozerwanie. Przy dobrym przechowywaniu mogą pełnić swoją funkcję nawet przez okres 5 lat. 

 

Koperta E 4 - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

 

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >

Cena