• 22 255 95 55

Koperty foliowe

Koperty foliowe są powszechnie wykorzystywane do wysyłki paczek, zarówno o małym, jak i dużym gabarycie. Największą zaletą, którą charakteryzują się koperty foliowe do wysyłania paczek, jest ich waga. Przy użyciu kopert foliowych w jednej cenie możemy nadać większą ilość paczek, niż w przypadku tych kartonowych, których gabaryt jest nieznacznie większy.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta foliowa 

Koperty foliowe są powszechnie wykorzystywane do wysyłki paczek, zarówno o małym, jak i dużym gabarycie. Największą zaletą, którą charakteryzują się koperty foliowe do wysyłania paczek, jest ich waga. Przy użyciu kopert foliowych w jednej cenie możemy nadać większą ilość paczek, niż w przypadku tych kartonowych, których gabaryt jest nieznacznie większy. Koperty foliowe do wysyłki, szczególnie popularne są w wysyłce ubrań, czy innych przedmiotów niedużych rozmiarów. Koperta foliowa na paczki - na co warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? O których parametrach warto pamiętać? 
 

Koperty foliowe wymiar / parametry 

Foliopak Bong biały

Koperty foliowe dostępne są zarówno w małych rozmiarach, jak i dużych tak, że każdy bez większych problemów będzie w stanie dobrać wymiar odpowiednio dostosowany do indywidualnych potrzeb. Jednym z produktów cieszących się największą popularnością, jeśli chodzi o format, są koperty A2. 

 

Koperty foliowe Poczta Polska - inne popularne rozmiary: 

  • Koperta foliowa poczta polska B5
  • Koperty foliowe na paczki poczta polska C4
  • Koperta foliowa poczta B4
  • Koperta foliowa A3
  • Koperta foliowa C3+
  • Koperta foliowa A2
     

Koperta A2 oraz pozostałe formaty kopert foliowych charakteryzują się wysokim parametrem nieprzejrzystości, dzięki czemu mamy stuprocentową gwarancję, że zawartość paczki nie będzie widoczna dla osób trzecich. 
 

 

 

Koperta foliowa cena

Cena koperty foliowej w wysokim stopniu uwarunkowana jest jakością folii oraz formatem koperty foliowej. Te dwa parametry ostatecznie decydują również o jakości produktu, ponieważ im grubsza i lepsza jakość tworzywa (folii), tym większa będzie odporność koperty foliowej na mechaniczne czynniki zewnętrzne, jak rozdarcia. 


Koperty foliowe o producencie 

Bong logo producenta

Wybierając koperty foliowe na CD najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena