• 22 255 95 55

Koperty kartonowe

Koperty kartonowe i ich zastosowanie są szczególnie doceniane w branży papierniczo - biurowej. Tego typu opakowanie, to jeden z najbardziej sprawdzonych i wyszukanych produktów w branży kurierskiej. Koperty tekturowe, ze względu na dostępność w wielu rozmiarach sprawdzają się świetnie zarówno w wysyłce przedmiotów o małym gabarycie, jak i większym.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperta kartonowa 

Koperty kartonowe i ich zastosowanie są szczególnie doceniane w branży papierniczo - biurowej. Tego typu opakowanie, to jeden z najbardziej sprawdzonych i wyszukanych produktów w branży kurierskiej. Koperty tekturowe, ze względu na dostępność w wielu rozmiarach sprawdzają się świetnie zarówno w wysyłce przedmiotów o małym gabarycie, jak i większym. Koperty kurierskie papierowe - na co warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu? Koperta tekturowa - najważniejsze parametry. 
 

Koperty kurierskie kartonowe - rodzaje 

koperta wzmacniana tekturą

Nie wszystkie koperty kurierskie tekturowe wyglądają tak samo, w pierwszej chwili, gdy myślimy „koperta tekturowa A4”, większość z nas widzi kopertę całkowicie wykonaną z tektury. Tego typu koperty kartonowe są zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem, a ich zastosowanie jest szczególnie różnorodne i uwarunkowane od wymiarów. Przykładowo do dokumentów i przedmiotów płaskich o standardowych wymiarach, doskonale sprawdzi się koperta kartonowa A4. Z kolei, jeśli planujemy wysyłkę dokumentów o większym rozmiarze, jak albumy, to w tym wypadku doskonale sprawdzi się koperta na kalendarz A3. 
 

Koperta tekturowa A3 oraz koperty tekturowe A4, należą do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych formatów. Wśród innych formatów, jesteśmy w stanie wyselekcjonować znacznie więcej rozmiarów. 
 

Koperty kartonowe Brief Box:

 • Koperty kartonowe A5
 • Koperty kartonowe B5
 • Koperty kartonowe A4
 • Koperty kartonowe B4
 • Koperty kartonowe C4+
 • Koperty kartonowe B4+
 • Koperty kartonowe A3+
   

Koperty kurierskie kartonowe dostępne są w kolorze biało - szarym oraz cechują się wysoką gramaturą, która wynosi aż 450g/m2. Wysoki parametr gramatury koperty kartonowej świadczy o jej wysokiej jakości i odporności na mechaniczne czynniki zewnętrzne. 
 

Koperty kartonowe A4 oraz koperty tekturowe A3 dostępne są również, jako koperty usztywniane. Co to oznacza, że koperta jest usztywniana? Tego typu koperta, została wzbogacona w twardy kartonowy tył, który ma za zadanie podwójną ochronę istotnych dla nas dokumentów. Koperty sztywne mają szerokie samoprzylepne zamknięcie z paskiem (HK), a ich gramatura mieści się pomiędzy 45g/m2, a 120g/m2. Koperty kurierskie sztywne występują w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i brązowej. 

Koperty usztywniane rozmiary:

 • Koperty kartonowe A4 (format C4 229x324 mm)
 • Koperty kartonowe B4 250x353 mm
 • Koperty kartonowe B4+
 • Koperty kartonowe B4
 • Koperty B5

   

Koperty kurierskie kartonowe - sprawdzony producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty kartonowe A4 oraz koperty kartonowe A3 najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczej. 


BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena