• 22 255 95 55

Koperty kartonowe A3

Koperty kartonowe A3 doskonale sprawdzą się w wysyłce ważnych dokumentów o większym formacie. Kartonowe wykonanie zabezpieczy paczkę przed uszkodzeniami mechanicznymi tak, aby w każdych warunkach atmosferycznych dotarła do adresata w nienaruszonym stanie. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu: A3

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta kartonowa A3 – zabezpieczenie dużych formatów

Dokumenty większych formatów, takich jak A3 wymagają podczas wysyłki odpowiedniego zabezpieczenia. Kiedy wysyłamy plakaty, zdjęcia, materiały reklamowe czy ważne pisma, to zwykle chcemy uniknąć ich składania, aby wyglądały jak najbardziej estetyczne i profesjonalnie. W takim wypadku znakomicie sprawdzi się koperta tekturowa A3, która zapewnia nie tylko wysoką wytrzymałość przesyłki, ale również świetnie usztywnia zawartość. Dzięki temu mamy gwarancję, że unikniemy zagnieceń papieru i nieestetycznego wyglądu wysyłanych dokumentów. Koperta A3 ma wymiary 320 x 455 mm, zatem jest na tyle duża, by bez problemu pomieścić arkusze formatu A3. 

 

koperta kartonowa A3 Bong

Koperta tekturowa A3 – właściwości i zalety

Dlaczego warto dokonać zakupu koperty kartonowej A3? Jest to artykuł szczególnie niezbędny w takich miejscach, jak urzędy, biura, szkoły, sklepy internetowe, a także małe oraz duże firmy. Posiada kilka istotnych właściwości, które wpływają na to, że jest idealnym opakowaniem wysyłkowym w przypadku przewozu dużych formatów. Oto kilka z nich: 

  • Wysoka gramatura
  • Samoklejący pasek HK 
  • Jednolity kolor koperty 
  • Wysoka nieprzezroczystość
  • Uniwersalny rozmiar 

 

Dzięki wysokiej gramaturze koperta kartonowa jest niezwykle trwała i wytrzymała. Istnieje zatem mniejsze ryzyko jej uszkodzenia czy przerwania podczas transportu. Grubość kartonu, z którego wykonana jest koperta to również właściwość, która wpływa na wysoką nieprzezroczystość koperty. Jest to szczególnie pożądana cecha, kiedy nadawcy zależy na tym, by zawartość i treść przesyłki pozostały poufne i zostały odczytane jedynie przez adresata. Jednolity kolor koperty to z kolei właściwość, która pozwala na bezproblemowe zaadresowanie koperty w sposób jasny i czytelny. Warto również wspomnieć, że koperta tekturowa to niezwykle szybka metoda pakowania wysyłanych przedmiotów. Wystarczy umieścić je we wnętrzu opakowania wysyłkowego, a następnie zakleić za pomocą wygodnego samoklejącego paska. Duże wymiary pozwalają natomiast na wiele zastosowań koperty - zarówno w przypadku małych i dużych formatów papieru, a także mniejszych przedmiotów. 

 

Koperta tekturowa A3 – cena 

Koszt koperty kartonowej w rozmiarze odpowiadającym formatowi papieru A3 to ok. 250 – 300 zł za opakowanie zawierające 100 sztuk. Aby zakup był bardziej ekonomiczny, warto zastanowić się właśnie nad zakupem opakowania zbiorczego, w przypadku którego koszt jednej koperty jest dużo niższy niż w przypadku wyboru jednej sztuki. Koperta kartonowa to doskonała inwestycja w przypadku dużej ilości materiałów przesyłanych drogą pocztową. Pozwala ona bowiem na zaoszczędzenie kosztów związanych z ewentualnymi uszkodzeniami paczki i jest gwarancją nienaruszonego stanu przesyłki.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena