Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty klejone na mokro

Koperty klejone na mokro, dostępne na dlabiura24.pl, są prawdopodobnie znane każdemu, kto choć raz korzystał z usług Poczty Polskiej lub jakiejkolwiek firmy kurierskiej. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim niskiej cenie, w której można je nabyć, a także nieskomplikowanemu procesowi ich zamykania.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Proces zamykania polega jedynie na zwilżeniu klapy zamykającej na kopercie, na której znajduje się nieduża ilość kleju. Szybkie wyschnięcie substancji umożliwia natychmiastowe nadanie przesyłki. Koperta klejona na mokro stanowi jednocześnie gwarancję tego, że jej zawartość nie ulegnie zniszczeniu.

Bardzo długi okres przydatności do użycia kopert klejonych na mokro

 

Niekwestionowaną zaletą kopert klejonych na mokro jest ich bardzo długi termin przydatności do użycia. Właściwe przechowywanie opisywanych artykułów powoduje, że są ona właściwie tak samo trwałe niezależnie od tego, po jakim czasie od ich nabycia zechcemy je wykorzystać. Fakt ten zdecydowanie odróżnia interesujący nas w tym miejscu rodzaj kopert od innych, które oferujemy swoim klientom. Należy jednak wspomnieć także o tym, że koperty do klejenia na mokro występują w wielu odsłonach wymiarowych, dzięki czemu dopasowanie ich względem nadawanego towaru nie stanowi większego problemu – dokładnie tak, jak nabycie praktycznie dowolnej ilości proponowanych kopert, co umożliwia Państwu nasz sklep internetowy.

Koperty klejone na mokro – lekkie i trwałe zarazem

 

Koperty klejone na mokro, które prezentujemy, są lekkie, lecz jednocześnie trwałe. Pierwsza z wymienionych cech ma największe znaczenie przede wszystkim dla osób odpowiedzialnych za transportowanie przesyłek, druga zaś – dla wszystkich nadawców paczek oraz ich odbiorców. Wszyscy więc na pewno będą zadowoleni z nabycia określonej ilości kopert klejonych na mokro, do czego zachęcamy.

Oferujemy także koperty bąbelkowe oraz koperty samoklejące z paskiem. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >
Typ
więcej >

Cena