• 22 255 95 55

Koperty kurierskie

Wiele osób na pewno myśli, że koperty kurierskie oraz te, w które możemy zapakować dany przedmiot, a następnie wysłać go za pośrednictwem Poczty Polskiej, są jednakowe. Jest to jednak błędny osąd. Pierwsze z wyżej wymienionych kopert wykonywane są bowiem z folii wielowarstwowej, którą charakteryzuje nie tylko znaczna grubość, ale też bardzo duża elastyczność.  

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperty kurierskie

Koperta kurierska wykorzystywana jest na szeroką skalę przez wszystkie firmy transportowo - przewozowe. Zanim koperty na paczki zyskały na swojej popularności, w celu zaadresowania paczki stosowało się takie artykuły biurowe, jak mazaki, czy cienkopisy. Szybko jednak zaobserwowano, że tego typu rozwiązanie jest nie trwałe, ponieważ pod wpływem deszczu i długiego transportu, dane na paczce ulegały rozmyciu. Koperty foliowe kurierskie i ich zastosowanie jest szczególnie doceniane, ze względu na swoją niską cenę i praktyczne zastosowanie. Koperty foliowe na paczki - na które parametry warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu? Koperta foliowa kurierska - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 
 

Koperta foliowa samoprzylepna - zastosowanie 

koperta foliowa samoprzylepna przylga Bong

Koperty foliowe samoprzylepne są produktem niezwykle trwałym, wykonanym ze szczególną starannością. Koperty kurierskie foliowe bez najmniejszego problemu przyklejają się do ścianek paczek, kartonów, czy innych opakowań stosowanych do wysyłki, dzięki czemu bez najmniejszego problemu, możemy umieścić je w dowolnym miejscu na paczce. Wodoodporne właściwości koperty na list przewozowy, doskonale zabezpieczą dane osobowe, faktury i inne ważne dokumenty przed zalaniem. Warto również wiedzieć, że foliowe koperty kurierskie często określane są, jako: koperty kurierskie przylgi, koperty na etykiety lub bardziej potocznie, jako koperty kurierskie kangurki. Wszystkie z tych nazw stosowane są naprzemiennie oraz każda z nich jest jak najbardziej prawidłowa. 
 

Koperta kurierska wymiary / parametry 

Koperty kurierskie samoprzylepne charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości folii z właściwościami samoprzylepnymi. Wszystkie koperty kurierskie są wodoodporne i cechują się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Im grubsza folia, z której została wykonana koperta samoprzylepna, tym większą trwałością będzie się cechowała. Dodatkowo każda z kopert kurierskich ma niski parametr nieprzejrzystości, dzięki czemu, dokument umieszczony w kopercie na list przewozowy jest zawsze czytelny. 
 

Istotną kwestią, jeśli chodzi o wybór koperty kurierskiej, jest jej wymiar. Rozmiar koperty na etykiety powinien, być zawsze kilka milimetrów większy, niż wysyłanego dokumentu. 

Koperty kurierskie rozmiary - najczęściej wybierane:  

  • Koperta kurierska C4 (koperta kurierska A4)
  • Koperta samoprzylepna C5
  • Koperty kurierskie C6

 

Koperty przesyłki kurierskie - ogólna charakterystyka produktu: 

  • Koperty kurierskie C5, koperty kurierskie C6, koperta kurierska C4 oraz pozostałe wymiary, wykonane są z mocnej nieprzezroczystej folii
  • Koperty kurierskie zostały wyposażone w praktyczne zamknięcie
  • Koperty kangurki solidnie przywierają do ścianek, co świadczy o wyjątkowej trwałości produktu.
  • Koperta kurierska, dostępna jest w wielu formatach
  • Koperty przezroczyste kurierskie, wykonane są z bezpiecznych dla środowiska tworzyw

 

Koperty kurierskie cena 

koperta kartonowa B5 Bong

Cena kopert kurierskich uwarunkowana jest wieloma parametrami, a wśród najważniejszych z nich niewątpliwie należy wyselekcjonować: format, tworzywo wykonania i markę. Nie ulega wątpliwościom, że koperty foliowe małych rozmiarów będą znacznie tańsze od kopert kurierskich kartonowych o większym formacie. 

Cena kopert kurierskich przylgi: uśredniona cena kopert kurierskich foliowych waha się w granicach od 120 złotych do 240 złotych. Koszt produktu w głównej mierze zależny jest od formatu oraz ilości sztuk przylg w jednym opakowaniu.

Cena kopert kurierskich kartonowych: uśredniona cena kopert kurierskich kartonowych waha się w granicach od 90 złotych do 250 złotych. Koszt produktu w głównej mierze zależny jest od formatu oraz ilości sztuk przylg w jednym opakowaniu.


Koperta kurierska gdzie kupić?

Dobre koperty kurierskie możemy zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, online, jak i placówkach pocztowych typu Polska Poczta. Wybór kanału zakupu tak naprawdę zależy jedynie od nas samych. Mimo wszystko należy się liczyć z faktem, że koperty kurierskie kupowane online, dają nam większe możliwości, jeśli chodzi o wybór marki, rozmiaru i ilości sztuk w jednym opakowaniu. Co więcej, zakupy online umożliwiają nam zakupy hurtowe, które w przypadku sklepów stacjonarnych są niemałym problemem. 

 

BONG - o producencie 

https://dlabiura24.pl/marki/bong

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Rodzaj
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >

Cena