Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty kurierskie

Wiele osób na pewno myśli, że koperty kurierskie oraz te, w które możemy zapakować dany przedmiot, a następnie wysłać go za pośrednictwem Poczty Polskiej, są jednakowe. Jest to jednak błędny osąd. Pierwsze z wyżej wymienionych kopert wykonywane są bowiem z folii wielowarstwowej, którą charakteryzuje nie tylko znaczna grubość, ale też bardzo duża elastyczność.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Jeżeli więc cenią sobie Państwo te cechy, dobrym pomysłem jest nabycie określonej ilości kopert kurierskich, a następnie zapakować w nie towar, by po pewnym czasie znalazł się u adresata przesyłki.

Elastyczne i odporne na wilgoć koperty kurierskie

 

Koperty kurierskie nie tylko są znacznie elastyczniejsze od pozostałych, które składają się na ofertę naszego sklepu internetowego, ale też o wiele bardziej odporne na wilgoć. Na ich korzyść przemawia również fakt, że – w przeciwieństwie do artykułów z papieru – znacznie trudniej jest je rozerwać bądź uszkodzić w jakikolwiek inny sposób. Z tego względu koperty kurierskie są jednymi z najchętniej wykorzystywanych na całym świecie, zachęcając miliony ludzi do korzystania z ofert prywatnych przewoźników, nie zaś państwowych instytucji.

Koperty kurierskie niesprawiające problemów podczas ich plombowania oraz rozpakowywania

 

Zachęcając Państwa do zainteresowania się usługami przez nas świadczonymi, pragniemy podkreślić różnorodność oferty, którą przygotowaliśmy z myślą o klientach. Każdy z nich znajdzie w niej koperty kurierskie atrakcyjne cenowo i możliwe do nabycia również w hurtowej ilości. Ich niejednolitość pod względem pojemności sprawia, że świetnie sprawdzają się podczas transportowania zarówno małych, jak i dużych przedmiotów. Ponadto koperty kurierskie, którymi dysponujemy, są proste w obsłudze. Ich plombowanie oraz rozpakowywanie nie zajmuje wiele czasu, co docenią przede wszystkim osoby zajmujące się zawodowo nadawaniem oraz odbieraniem przesyłek.

Oferujemy także koperty foliowe oraz koperty TYVEK. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena