• 22 255 95 55

Koperty kurierskie

Wiele osób na pewno myśli, że koperty kurierskie oraz te, w które możemy zapakować dany przedmiot, a następnie wysłać go za pośrednictwem Poczty Polskiej, są jednakowe. Jest to jednak błędny osąd. Pierwsze z wyżej wymienionych kopert wykonywane są bowiem z folii wielowarstwowej, którą charakteryzuje nie tylko znaczna grubość, ale też bardzo duża elastyczność.  

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
 • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperty kurierskie

koperta foliowa samoprzylepna przylga Bong

Koperta kurierska wykorzystywana jest na szeroką skalę przez wszystkie firmy transportowo - przewozowe. Zanim koperty na paczki zyskały na swojej popularności, w celu zaadresowania paczki stosowało się takie artykuły biurowe, jak mazaki, czy cienkopisy. Szybko jednak zaobserwowano, że tego typu rozwiązanie jest nie trwałe, ponieważ pod wpływem deszczu i długiego transportu, dane na paczce ulegały rozmyciu. Koperty foliowe kurierskie i ich zastosowanie jest szczególnie doceniane, ze względu na swoją niską cenę i praktyczne zastosowanie. Koperty foliowe na paczki - na które parametry warto zwrócić uwagę przed dokonaniem zakupu? Koperta foliowa kurierska - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 
 

Koperta foliowa samoprzylepna - zastosowanie 

Koperty foliowe samoprzylepne są produktem niezwykle trwałym, wykonanym ze szczególną starannością. Koperty kurierskie foliowe bez najmniejszego problemu przyklejają się do ścianek paczek, kartonów, czy innych opakowań stosowanych do wysyłki, a dzięki wodoodpornym właściwościom koperta na list przewozowy, doskonale zabezpiecza dane osobowe, faktury i inne ważne dokumenty przed zalaniem. Warto również wiedzieć, że foliowe koperty kurierskie często określane są, jako: koperty kurierskie przylgi, koperty na etykiety lub bardziej potocznie, jako koperty kurierskie kangurki. Wszystkie z tych nazw stosowane są naprzemiennie oraz każda z nich jest prawidłowa. 
 

Koperta kurierska wymiary / parametry 

koperty kurierskie papierowe Bong


Koperty kurierskie samoprzylepne charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości folii z właściwościami samoprzylepnymi. Wszystkie koperty kurierskie są wodoodporne i cechują się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Im grubsza folia, z której została wykonana koperta samoprzylepna, tym większą trwałością będzie się cechowała. Dodatkowo każda z kopert kurierskich ma niski parametr nieprzejrzystości, dzięki czemu, dokument umieszczony w kopercie na list przewozowy jest zawsze czytelny. 

Istotną kwestią, jeśli chodzi o wybór koperty kurierskiej, jest jej wymiar. Rozmiar koperty na etykiety powinien, być zawsze kilka milimetrów większy, niż wysyłanego dokumentu. 
 

Koperty kurierskie rozmiary - najczęściej wybierane:  

 • Koperta kurierska C4 (koperta kurierska A4)
 • Koperta samoprzylepna C5
 • Koperty kurierskie C6

 

 

 

Koperty przesyłki kurierskie - ogólna charakterystyka produktu: 

 • Koperty kurierskie C5, koperty kurierskie C6, koperta kurierska C4 oraz pozostałe wymiary, wykonane są z mocnej nieprzezroczystej folii
 • Koperty kurierskie zostały wyposażone w praktyczne zamknięcie
 • Koperty kangurki solidnie przywierają do ścianek, co świadczy o wyjątkowej trwałości produktu.
 • Koperta kurierska, dostępna jest w wielu formatach
 • Koperty przezroczyste kurierskie, wykonane są z bezpiecznych dla środowiska tworzyw 

   

Kieszenie foliowe - o producencie kopert 

https://dlabiura24.pl/marki/bong

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry zwiń rozwiń