Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty na płyty CD

Koperty na płyty CD tylko pozornie w dzisiejszych czasach są już jedynie sporadycznie wykorzystywane przez użytkowników firm kurierskich oraz punktów Poczty Polskiej. Co prawda obecnie najczęściej do zapisywania danych służy nam pendrive, lecz nie zawsze jego pojemność okazuje się na tyle duża, by mogły znaleźć się na nim poszczególne pliki.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Dlatego swoim klientom oferujemy zakup kopert na CD, które zostały wykonane z myślą głównie o tego rodzaju nośnikach informacji, a co za tym idzie – zapewniają im najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Zapobiegające utracie ważnych danych koperty na CD

 

Dostępne na stronie dlabiura24.pl koperty na płyty CD, zwane również pojemnikami ze względu na swoją specyficzną budowę, powstały przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Ich właściwości sprawiają, że transportowanie okrągłych nośników danych nawet w szczególnie niebezpiecznych dla nich warunkach przebiega wyjątkowo sprawnie i bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia znajdujących się w nich przedmiotów. Jest to zdecydowanie najistotniejsza zaleta proponowanych kopert na CD. Płyty nie ulegają bowiem zarysowaniu, połamaniu i uszkodzeniom o innym charakterze, w wyniku czego mogą zostać bez najmniejszego problemu uruchomione po ulokowaniu ich w napędzie komputera.

Atrakcyjne cenowo i bezpieczne w użytkowaniu koperty na płyty CD

 

Oferowane przez nas koperty na płyty CD wykorzystywane są nie tylko przez miłośników gier komputerowych, muzyki czy książek w formie audiobooków, lecz przede wszystkim różnego rodzaju instytucje. Jak wiadomo, często zmuszone są one do przesyłania pomiędzy własnymi oddziałami istotnych informacji, dlatego nie mogą pozwolić sobie, by nośniki w nie zaopatrzone mogły ulec choćby najmniejszemu defektowi. By do tego nie dopuścić, polecamy własne koperty na CD, dostępne w opakowaniach zawierających w sobie pięć sztuk, i atrakcyjnej cenie.

Oferujemy również koperty z rozszerzanymi bokami oraz koperty samoklejące. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Materiał zewnętrzny
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >

Cena