• 22 255 95 55

Koperty na płyty CD

Koperty na płyty CD tylko pozornie w dzisiejszych czasach są już jedynie sporadycznie wykorzystywane przez użytkowników firm kurierskich oraz punktów Poczty Polskiej. Co prawda obecnie najczęściej do zapisywania danych służy nam pendrive, lecz nie zawsze jego pojemność okazuje się na tyle duża, by mogły znaleźć się na nim poszczególne pliki.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Zapobiegające utracie ważnych danych koperty na CD

Dostępne na stronie dlabiura24.pl koperty na płyty CD, zwane również pojemnikami ze względu na swoją specyficzną budowę, powstały przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Ich właściwości sprawiają, że transportowanie okrągłych nośników danych nawet w szczególnie niebezpiecznych dla nich warunkach przebiega wyjątkowo sprawnie i bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia znajdujących się w nich przedmiotów. Jest to zdecydowanie najistotniejsza zaleta proponowanych kopert na CD. Płyty nie ulegają bowiem zarysowaniu, połamaniu i uszkodzeniom o innym charakterze, w wyniku czego mogą zostać bez najmniejszego problemu uruchomione po ulokowaniu ich w napędzie komputera.
 

Atrakcyjne cenowo i bezpieczne w użytkowaniu koperty na płyty CD

koperta na płytę CD

Oferowane przez nas koperty na płyty CD wykorzystywane są nie tylko przez miłośników gier komputerowych, muzyki czy książek w formie audiobooków, lecz przede wszystkim różnego rodzaju instytucje. Jak wiadomo, często zmuszone są one do przesyłania pomiędzy własnymi oddziałami istotnych informacji, dlatego nie mogą pozwolić sobie, by nośniki w nie zaopatrzone mogły ulec choćby najmniejszemu defektowi. By do tego nie dopuścić, polecamy własne koperty na CD, dostępne w opakowaniach zawierających w sobie pięć sztuk, i atrakcyjnej cenie.

Oferujemy również koperty z rozszerzanymi bokami oraz koperty samoklejące.
 

Koperta na płytę CD rozmiar / parametry

Koperta na płytę CD ma kształt kwadratu o boku 125mm, praktyczne wymiary koperty na płyty, sprawiają, że jest ona idealnie dostosowana do rozmiarów każdego nośnika CD. 
 

 Koperta na płytę CD wymiary w mm: 

  • Koperta na CD wymiary 125x125 mm
     

Najczęściej wybierana koperta na płytę CD występuje w kolorze białym i jest wykonana z papieru, jednak nie zmienia to faktu, że na rynku dostępne są również koperty foliowe na płyty CD w wielu różnych kolorach i wzorach. Niektórzy producenci, jak Durable mają w swojej ofercie koperty na płyty CD do segregatora. Tego typu koperta na CD została wykonana z plastiku oraz została wzbogacona w specjalną listwę przy bocznej krawędzi, która umożliwia nam wpinanie płyt do segregatora. 


BONG - o producencie

Bong logo producenta

Wybierając koperty foliowe na CD najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  
 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”

 

Filtry

Producenci
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >

Cena