• 22 255 95 55

Koperty ozdobne B6

Koperty B6 są praktycznym artykułem papierniczym, który jest szczególnie doceniany, jeśli chodzi o korespondencję oficjalną.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: B6

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta B6 

Koperty B6 są praktycznym artykułem papierniczym, który jest szczególnie doceniany, jeśli chodzi o korespondencję oficjalną. B6 koperta i jej wymiary, idealnie odpowiadają rozmiarom uniwersalnych zaproszeń, voucherów, czy małych broszur reklamowych. Co więcej, ze względu na różnorodność kolorów rozmiar koperty B6 cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno w korespondencjach firmowych, jak i prywatnych. Na co warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu koperty B6? Które parametry okażą się kluczowe? 
 

koperta B6 ozdobna

Koperta B6 wymiar / parametry 

Ważną kwestią, jeśli chodzi o koperty B6, zdecydowanie są praktyczne wymiary koperty B6. Produkt koperta B6 wymiary cieszy się szczególną popularnością wśród klientów. 

Koperta B6 wymiary: 

  • Koperta B6 rozmiar 125x176 mm

 

Istotną cechą koperty B6 jest ich wyjątkowo wysoki parametr odpowiedzialny za gramaturę kartki papieru. Gramatura kopert B6 waha się w granicach pomiędzy 120g/m2, a 150g/m2, co sprawia, że produkt ten jest wyjątkowo odporny na zagięcia i zniszczenia. Dodatkowo im koperta B6 charakteryzuje się wyższą gramaturą, tym jest bardziej pożądana i ekskluzywna. 


Koperty ozdobne B6

Koperta ozdobna B6 dostępna jest w szerokim podziale, jeśli chodzi o kolory. Spośród najpopularniejszych modeli, do szczególnie chętnie wybieranych niewątpliwie należą koperty B6 białe oraz koperty B6 czarne. Dodatkowo niektóre z kopert B6 charakteryzują się błyszczącym wykończeniem w kolorze, od wewnętrznej strony koperty. 
 

Przed dokonaniem zakupu warto, abyśmy pamiętali również o odpowiednim dobrze sposobu zaklejania kopert B6. Koperta B6 w podstawowym podziale dostępna jest, jako koperta B6 NK (klejona na mokro) oraz koperta B6 HK (klejona z paskiem). 
 

Koperta EKO B6 - popularny model 

Koperty ekologiczne B6 doskonale sprawdzają się w korespondencjach o różnym charakterze. Inwestując w koperty B6 eko, jako firma, mamy pewność, że zostaniemy odebrani jako marka przyjazna środowisku, co jest wyjątkowo dobrze odbierane przez inne korporacje. 
 

Koperty eko B6 - rodzaje tworzywa: 

  • Koperta B6 eko kraft: koperty ekologiczne o kolorze brązowym, wykonane ze specjalistycznych papierów siarczanowych. Zapewniają doskonałą jakość i wysoką sztywność koperty.
     
  • Koperta B6 eko z recyklingu: produkowana z wtórnie pozyskanych surowców, co oznacza, że do produkcji koperty ekologicznej B6 nie jest konieczna wycinka drzew. Papier wykorzystywany do produkcji eko kopert B6 pozyskiwany jest w 100% w procesie recyklingu.
     
galeria papieru logo

Koperta B6 - o producencie

Firma ARGO w swoim działaniu kieruje się wysokimi standardami. Rzetelność jest jednym z kluczowych mott przewodnich marki Galeria Papieru. 

Galeria Papieru o marce firmy ARGO: 

„Działalność handlową firma ARGO S.A rozpoczęła w 1991 roku, początkowo jako Biura Handlu Zagranicznego ARGO. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach oferta ARGO S.A została uzupełniona o wybrane urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych”.

Filtry