• 22 255 95 55

Koperty ozdobne B7

Koperty B7 zostały wykonane z wyjątkowo trwałego papieru gładkiego. Delikatna lub metalizowana faktura doskonale sprawdza się w eleganckiej korespondencji kartek okolicznościowych lub zaproszeń. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: B7

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta B7 

koperta ozdobna B7 galeria papieru

Koperty B7 zostały wykonane z wyjątkowo trwałego papieru gładkiego. Delikatna lub metalizowana faktura doskonale sprawdza się w eleganckiej korespondencji kartek okolicznościowych lub zaproszeń. Koperta B7 dostępna jest w różnorodnej kolorystyce, a jej praktyczny wymiar sprawia, że jest wyjątkowo często wybieranym produktem z grupy artykułów papierniczych. Koperta B7 - na co warto zwrócić szczególną uwagę przed dokonaniem zakupu? 
 

B7 koperta wymiar i parametry

Cechą szczególną kopert B7 jest ich wyjątkowo wysoki parametr odpowiedzialny za gramaturę kartki papieru. Gramatura kopert B7 waha się w granicach pomiędzy 120g/m2, a 150g/m2, co sprawia, że produkt ten jest wyjątkowo odporny na zagięcia i zniszczenia. Dodatkowo im koperta B7 charakteryzuje się wyższą gramaturą, tym jest bardziej pożądana i ekskluzywna. 
 

Kolejną ważną kwestią, jeśli chodzi o koperty ozdobne B7, zdecydowanie jest rozmiar. Wymiary koperty B7 cieszą się szczególną popularnością, ze względu na to, że ich wymiar idealnie pasuje do standardowych formatów zaproszeń. 
 

Koperta B7 rozmiar: 

  • Koperta B7 wymiar 88x125 mm

 

Koperta kwadratowa B7 dostępna jest w szerokim podziale, jeśli chodzi o kolory. Spośród najpopularniejszych modeli, do szczególnie chętnie wybieranych niewątpliwie należą koperty B7 białe oraz koperty B7 czarne.

Koperty B7 - chętnie wybierane kolory: 

  • Koperta B7 diamentowa biel
  • Koperta B7 mix metalizowana
  • Koperta B7 srebrna
  • Koperta B7 złota
  • Koperta B7 róże biała 
     

Koperta B7 - o producencie 

Wśród wyjątkowy firm z branży papierniczo-biurowej, szczególne wyróżnienie należy się dla ARGO i ich marki pod nazwą Galeria Papieru.   

Argo o marce: 

„Działalność handlową firma ARGO S.A rozpoczęła w 1991 roku, początkowo jako Biura Handlu Zagranicznego ARGO. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach oferta ARGO S.A została uzupełniona o wybrane urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena