• 22 255 95 55

Koperty ozdobne C5

Koperty ozdobne C5 są produktem wykonanym z wyjątkowo trwałego, a zarazem gładkiego papieru. Specjalnie zaprojektowana faktura koperty ozdobnej C5 doskonale sprawdza się w eleganckiej, oficjalnej korespondencji.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format:C5

Pokaż na stronie:

Koperty ozdobne C5 

Koperty ozdobne C5 są produktem wykonanym z wyjątkowo trwałego, a zarazem gładkiego papieru. Specjalnie zaprojektowana faktura koperty ozdobnej C5 doskonale sprawdza się w eleganckiej, oficjalnej korespondencji. Koperta ozdobna C5 wykorzystywana jest między innymi do wysyłki kartek okolicznościowych, czy zaproszeń. Koperta ozdobna C5 występuje w wielu barwach, wzorach oraz strukturach, a jej praktyczny wymiar sprawia, że jest wyjątkowo często wybieranym artykułem z grupy produktów papierniczych. Koperta ozdobna C5 niewątpliwie jest jednym z tych produktów, który powinien znaleźć się w każdym miejscu pracy i domu. Istnieje również wiele istotnych parametrów kopert C5, o których nie możemy zapomnieć przed dokonaniem zakupu. Koperty ozdobne C5 - podpowiemy, co warto wiedzieć o produkcie przed dokonaniem zakupu.

 

Koperta ozdobna C5 wymiary i parametry 

koperta ozdobna C5

Koperty ozdobne C5 charakteryzują się wyjątkowo wysokim parametrem odpowiedzialnym za grubość koperty. Średnia gramatura kopert ozdobnych waha się w granicach pomiędzy 120g, a 150g, dzięki czemu koperty ozdobne są szczególnie odporne na zagięcia i zniszczenia. Dodatkowo koperty ozdobne C5 o wyższej gramaturze są uważane za bardziej ekskluzywne i pożądane. 

Ważną kwestią, jeśli chodzi o koperty ozdobne C5, jest ich wyjątkowo praktyczny rozmiar. Wymiary kopert C5 doskonale wpasowują się w formaty uniwersalnych zaproszeń lub broszur reklamowych. 

 

Koperta C5 ozdobna - rozmiar:

  • Koperta C5 ozdobna wymiar 162x229 mm 
     

Koperta ozdobna C5 dostępna jest w szerokim podziale, jeśli chodzi o kolorystykę, wśród najchętniej wybieranych odcieni możemy wyselekcjonować takie kolory jak: srebrny, złoty, biały, żółty i wiele, wiele więcej! Każdy bez najmniejszego problemu znajdzie koperty kolorowe C5 dostosowane do indywidualnych potrzeb. 
 

Koperty ozdobne A5 - sposoby klejenia koperty 

Koperta ozdobna A5 charakteryzuje się szerokim wyborem, jeśli chodzi o sposób zaklejania koperty. Z uwagi na to, że nasze zaproszenia często muszą odbyć długą drogę, zanim trafią do adresata to warto, abyśmy nie przeoczyli tego wyjątkowo ważnego aspektu, jakim jest trwałe zaklejenie koperty ozdobnej A5. 

Koperty ozdobne A5 - najpopularniejsze sposoby zaklejania:

  • Koperty ozdobne C5 HK: koperta ozdobna z odrywanym paskiem klejącym to najchętniej wybierany produkt. Wystarczy jedynie, że oderwiemy pasek zabezpieczający i dociśniemy go z odpowiednią siłą do zewnętrznej strony koperty. 
     
  • Koperty ozdobne CD NK: klej znajdujący się na klapie zamykającej kopertę ozdobną zaczyna działać po lekkim zwilżeniu. Zaklejenie tego typu to gwarancja trwałości nawet do kilkudziesięciu lat.
     

Oba sposoby są jak najbardziej trafnym oraz dobrym wyborem i jedynie od nas samych zależy, jaka będzie nasza ostateczna decyzja dotycząca zakupu konkretnego typu koperty ozdobnej A5. 
 

Koperta C5 ozdobna - o producencie 

Wśród wyjątkowy firm z branży papierniczo-biurowej, szczególne wyróżnienie należy się dla ARGO i ich marki pod nazwą Galeria Papieru.   

Argo o marce: 

„Działalność handlową firma ARGO S.A rozpoczęła w 1991 roku, początkowo jako Biura Handlu Zagranicznego ARGO. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach oferta ARGO S.A została uzupełniona o wybrane urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena