• 22 255 95 55

Koperty K4

Koperty K4 są produktem szczególnie docenianym w branży papierniczej. Koperta kwadratowa K4 wykonana została z najwyższej jakości papierów ekologicznych, o wyjątkowej fakturze i wysokiej jakości. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Format: K4 KW145 KW158 KW160

Pokaż na stronie:

Koperta K4 

Koperty K4 są produktem szczególnie docenianym w branży papierniczej. Koperta kwadratowa K4 wykonana została z najwyższej jakości papierów ekologicznych, o wyjątkowej fakturze i wysokiej jakości. Różnorodna i bogata paleta kolorystyczna kopert K4 sprawia, że produkt ten jest doskonałym uzupełnieniem każdego, ważnego dla nas wydarzenia. Koperty kwadratowe K4 stosowane są przeważnie do wręczania zaproszeń, a nie da się ukryć, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wybierając koperty K4 do zaproszeń, mamy stuprocentową gwarancję pozytywnego odbioru. 

Dlatego warto wiedzieć, która koperta kwadratowa K4 sprawdzi się najlepiej? Jakie parametry okażą się kluczowe w trakcie dokonywania wyboru koperty kwadratowej K4? 
 

Koperta K4 wymiary / parametry 

koperta ozdobna róże Galeria papieru

Cechą szczególną kopert K4 kwadratowych jest ich wyjątkowo wysoki parametr odpowiedzialny za gramaturę kartki papieru. Gramatura kopert kwadratowych K4 waha się w granicach pomiędzy 120g/m2, a 150g/m2, co sprawia, że produkt ten jest wyjątkowo odporny na zagięcia i zniszczenia. Dodatkowo im koperta K4 charakteryzuje się wyższą gramaturą, tym jest bardziej pożądana i ekskluzywna. 

Kolejną ważną kwestią, jeśli chodzi o koperty K4, zdecydowanie jest rozmiar koperty kwadratowej K4. Wymiary koperty K4 cieszą się szczególną popularnością, ze względu na swój praktyczny wymiar, który idealnie pasuje do standardowych rozmiarów zaproszeń.

Koperta K4 rozmiar: 

  • Koperta K4 wymiar 153x153 mm

 

Koperta ozdobna kwadratowa K4 dostępna jest w szerokim podziale, jeśli chodzi o kolory. Spośród najpopularniejszych modeli, do szczególnie chętnie wybieranych niewątpliwie należą koperty K4 białe oraz koperty K4 czarne. Dodatkowo niektóre z kopert K4 charakteryzują się błyszczącym wykończeniem w kolorze, od wewnętrznej strony koperty. 

 

Przed dokonaniem zakupu warto, abyśmy pamiętali również o odpowiednim dobrze sposobu zaklejania kopert kwadratowych K4. Koperta K4 w podstawowym podziale dostępna jest, jako koperta K4 NK oraz koperta K4 HK. 
 

  • Koperta K4 NK: klej umieszczony na kopercie K4 zaczyna działać natychmiastowo po lekkim zwilżeniu, dzięki czemu koperta K4 format doskonale sprawdzi się również w druku offsetowym.
     
  • Koperta K4 HK: koperty K4 z paskiem zamykamy poprzez zerwanie elementu koperty zakrywającej klej, założenie klapki i zaciśnięcie na klapkę koperty K4. Tego typu rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Koperty K4 są niezwykle trwałe, a ich przechowywanie jest znacznie ułatwione, z uwagi na to, że koperty K4 nie sklejają się między sobą. 

     
koperta ozdobna kwadratowa Galeria Papieru

Koperta K4 cena 

Cena koperty K4 uwarunkowana jest wieloma parametrami. Ostateczny wpływ na koszt produktu mają: gramatura koperty K4, format, sposób zaklejania koperty oraz kolor. 

Koperta K4 kwadratowa cena: koszt kopert kolorowych ozdobnych w kształcie kwadratu waha się w granicach 7 złotych za opakowanie, które zawiera 10 sztuk.
 

Koperta K4 kwadrat - o producencie 

Firma ARGO w swoim działaniu kieruje się wysokimi standardami. Rzetelność jest jednym z kluczowych mott przewodnich jednej z ich marek, jaką jest Galeria Papieru.

Galeria papieru o marce i firmie: 

„Działalność handlową firma ARGO S.A rozpoczęła w 1991 roku, początkowo jako Biura Handlu Zagranicznego ARGO. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach oferta ARGO S.A została uzupełniona o wybrane urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena