• 22 255 95 55

Koperty bąbelkowe kolorowe

Koperta bąbelkowa kolorowa to doskonała alternatywa dla uniwersalnych białych kopert powietrznych. Przy użyciu koperty bąbelkowej kolorowej w łatwy sposób pozytywnie zaskoczysz adresata przesyłki. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Rodzaj:Bąbelkowe

Pokaż na stronie:

Koperty bąbelkowe kolorowe 

Koperty bąbelkowe kolorowe są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chodzi o wysyłkę zarówno paczek o małym, jak i dużym gabarycie. Przy użyciu kopert bąbelkowych kolorowych w łatwy i szybki sposób możemy zabezpieczyć naszą przesyłkę nie tylko przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale i również przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak deszcz. Oprócz wielu korzyści technicznych koperta bąbelkowa kolorowa to również elegancki i estetyczny dodatek dla zawartości naszej paczki, który zaskoczy niejednego odbiorcę.
 

Koperta bąbelkowa kolorowa - czym się kierować w trakcie wyboru? 

koperta bąbelkowa kolorowa Bong

Pierwszą najważniejszą kwestią, na którą powinniśmy zwrócić uwagę, niewątpliwie są wymiary koperty bąbelkowej. Przy użyciu tego rodzaju koperty, jesteśmy w stanie nadać paczki zarówno małych, średnich, jak i dużych gabarytów. Szeroka i zróżnicowana oferta kopert bąbelkowych kolorowych daje nam wiele możliwości. 

Koperty bąbelkowe kolorowe - popularne wymiary: 

  • Koperta bąbelkowa kolorowa D/14 200x275 mm
  • Koperta bąbelkowa kolorowa G/17 250x350 mm

 

Oprócz kopert bąbelkowych kolorowych o uniwersalnych kolorach, jak czarny, żółty, zielony, czy niebieski, jesteśmy w stanie wyróżnić również kolekcje kopert bąbelkowych Metalic, które charakteryzują się szerszym wyborem, jeśli chodzi o wymiary i kolory. 

Koperty bąbelkowe kolorowe Metalic - wymiary: 

  • Koperta bąbelkowa kolorowa Metalic 165x165 mm
  • Koperta bąbelkowa kolorowa Metalic 250x180 mm
  • Koperta bąbelkowa kolorowa Metalic 324x230 mm
  • Koperta bąbelkowa kolorowa Metalic 450x320 mm

 

Koperty bąbelkowe - producent 

Bong logo producenta

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”.

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Gramatura [g/m2]
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Typ
więcej >
Struktura
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >

Cena