• 22 255 95 55

Koperty z okienkiem

Koperty z okienkiem są powszechnie wykorzystywanym artykułem z branży papierniczo - biurowej. Koperta z okienkiem po lewej stronie, jak i po prawej to produkty, najczęściej wykorzystywanymi do korespondencji biurowej. 

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Koperta z oknem: Tak

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Koperta z okienkiem 

Koperty z okienkiem są powszechnie wykorzystywanym artykułem z branży papierniczo - biurowej. Koperta z okienkiem po lewej stronie, jak i po prawej to produkty, najczęściej wykorzystywanymi do korespondencji biurowej, oficjalnej. W celu oszczędności czasu pracy wiele firm stosuje nadruk danych adresata na oryginalnym dokumencie. Dzięki praktycznemu zastosowaniu koperty z okienkiem nie musimy ponownie, odręcznie adresować listu. Koperta z okienkiem jest jednym z najpopularniejszych modelów kopert, który możemy odnaleźć w skrzynkach pocztowych. 
 

Koperty z okienkiem - o czym warto pamiętać? 

koperty z okienkiem 50 sztuk

Koperty z okienkiem dostępne są w postaci wielu modeli i rodzajów. Pierwszą istotną kwestią odróżniającą od siebie poszczególne koperty z okienkiem, jest ich format. Spośród najpopularniejszych rozmiarów kopert z okienkiem, jesteśmy w stanie wyselekcjonować konkretną grupę kopert. 

 

Koperta z okienkiem wymiary - najpopularniejsze formaty: 

  • Koperta z okienkiem DL SK
  • Koperta z okienkiem DL HK
  • Koperta z okienkiem C5
  • Koperta z okienkiem C4
     

Warto również dodać, że decydując się na zakup kopert z okienkiem, mamy możliwość wyboru zarówno: koperty z okienkiem po lewej stronie, jak i koperty z okienkiem po prawej stronie. Zdecydowanie rzadziej poszukiwanym i wybieranym artykułem papierniczym są koperty z dwoma okienkami, które umożliwiają nam widoczne umieszczenie danych adresata oraz krótkiego dowolnie wybranego przez nas hasła reklamowego lub loga firmy.

 

Koperty z okienkiem cena / sprawdzeni producenci  

koperta z okienkiem

Podanie uśrednionej ceny koperty z okienkiem nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ na koszt konkretnej koperty wpływa wiele parametrów takich jak format, gramatura kartki papieru, czy sposób zaklejania koperty. Jesteśmy jednak w stanie wyselekcjonować cenę jednego z najpopularniejszych formatów kopert z okienkiem - DL. 

Koperta z okienkiem cena: uśredniona cena kopert z okienkiem DL za 1000 sztuk w opakowaniu wacha się w granicach 50 złotych. 

 

Bong - o producencie kopert z okienkiem: 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry