Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty powietrzne/bąbelkowe

Wiedząc o tym, jak często dochodzi do uszkodzenia transportowanych przez listonoszy i kurierów towarów ze szkła i innych delikatnych tworzyw, zdecydowanie warto zabezpieczyć je jak najlepiej przed trudami podróży. Pomocne w tym na pewno okażą się możliwe do nabycia na naszej stronie dlabiura24.pl koperty powietrzne.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Specjalna konstrukcja proponowanych kopert stanowi najlepszą gwarancję tego, że każdy przedmiot ulokowany w ich wnętrzu trafi do odbiorcy w nienaruszonym stanie niezależnie od tego, kto będzie odpowiadał za transport paczki i w jakich warunkach będzie on przebiegać.

Bezpieczny transport szkła, książek i wielu innych artykułów przy wykorzystaniu kopert bąbelkowych

 

Popularne koperty bąbelkowe doskonale sprawdzają się nie tylko w czasie przewozu szklanych i wykonanych z innego rodzaju – kruchych – materiałów dóbr, ale też tych powszechnie uważanych za zdecydowanie bardziej trwałe. Szczególnie chętnie sięgają po nie m.in. pracownicy bibliotek oraz księgarń. Dzięki temu okładki nadawanych egzemplarzy nie ulegają szpecącym zarysowaniom i pozostałym defektom. Oznacza to, że warto posłużyć się kopertą powietrzną także w sytuacji, gdy za pośrednictwem poczty bądź firmy kurierskiej chcemy nadać paczkę, której zawartość ma stanowić prezent dla jej adresata. Zapewniamy, że dotrze ona do odbiorcy w stanie absolutnie nienaruszonym.

Sprawne przygotowywanie kopert powietrznych do wysyłki jedną z ich wielu zalet

 

Jedną z największych zalet przygotowanej przez nas oferty jest jej duża różnorodność. Świadczy o tym zwłaszcza fakt, iż znalazły się w niej koperty bąbelkowe o niejednolitych wymiarach, co każdemu naszemu klientowi na pewno ułatwi znalezienie takiego modelu, który zapewni nadawanemu przez niego przedmiotowi pożądaną ilość miejsca. Gdy już natomiast do tego dojdzie, zapakowanie przesyłanego towaru zajmie jedynie chwilę, ponieważ koperty powietrzne samoklejące umożliwiają ich bezpieczne zamknięcie w wyniku wykonania zaledwie kilku ruchów rękoma.

Oferujemy również koperty bezpieczne foliowe oraz koperty samoklejące. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń