Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty samoklejace

W biurach czy urzędach prowadzi się obszerną korespondencję, dlatego warto zadbać o odpowiedni zapas materiałów wysyłkowych, które są właściwie niezbędnym wyposażeniem każdej firmy. Sprawdź wygodne rozwiązanie, jakim są koperty samoklejące z paskiem.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

W zależności od tego, jakie są wymiary przesyłanych dokumentów, należy dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj koperty. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kopert samoklejących, najwygodniejszego rozwiązania, jeśli chodzi o tego typu produkty.

Wygodne zamknięcie

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór kopert, m.in. koperty powietrzne czy koperty kurierskie. Proponujemy Państwu wygodne rozwiązanie, jakim są koperty samoklejące z paskiem. To bardzo funkcjonalna opcja, ponieważ aby zamknąć kopertę, wystarczy odkleić pasek zabezpieczający klej i skleić klapki koperty. Decydując się na ten typ produktu, możesz mieć pewność, że wysyłane przez Ciebie dokumenty będą szczelnie zamknięte, a dzięki temu także bezpieczne. Wybór kopert samoklejących gwarantuje bardzo szybkie przygotowanie korespondencji do nadania.

Różne rodzaje kopert samoklejących

Jeśli już zdecydujesz się na zakup kopert samoklejących do swojego biura, przemyśl najpierw, jakiego rodzaju produktów dokładnie potrzebujesz. Oferujemy egzemplarze o różnej gramaturze, mającej wpływ na określenie ciężaru przesyłki listowej, a także w wielu formatach – od E3 do DL. Dodatkowo możesz wybierać z gładkich kopert lub takich z okienkiem, wykorzystywanych często przez urzędników. Przez to, że nazwa adresata jest już widoczna w owym otworze, nie ma konieczności dodatkowego adresowania listu. Do przesyłek mogących ulec zniszczeniu w trakcie transportu wybierz raczej kopertę samoklejącą wyściełaną folią bąbelkową. Wszystkie produkty sprzedajemy w liczbie 50, 250, 500 lub 1000 sztuk. Zaopatrz swoje biuro w artykuły najlepszej jakości.

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena