Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty samoklejące z paskiem

Koperty samoklejące z paskiem są doskonale znane na całym świecie. Ich przystępność cenowa, wysoka jakość i brak konieczności plombowania przy użyciu kleju biurowego lub innego środka stanowią natomiast grupę bez wątpienia najważniejszych cech proponowanych przez nas artykułów.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Chcąc dokonać ich zakupu, warto pamiętać również o tym, że na dlabiura24.pl można nabyć je praktycznie w dowolnej ilości i formacie. Wszystko to sprawia, że kolejne osoby decydują się nabyć koperty samoklejące z paskiem poprzez skorzystanie z naszych usług, do czego zachęcamy również Państwa.

Trwałe i proste w zamykaniu koperty samoklejące z paskiem

 

Składające się na asortyment naszego sklepu internetowego koperty samoklejące z paskiem występują w różnych wariantach wymiarowych. Jednym z najczęściej używanych przez użytkowników Poczty Polskiej oraz firm kurierskich jest natomiast format E4. Bez problemu można zmieścić w takiej kopercie nie tylko wszelkiego rodzaju dokumenty, ale też innego rodzaju przedmioty, m.in. niewielkiej objętości książki oraz pieniądze. Wysoki poziom bezpieczeństwa, gwarantowany przez opisywane koperty samoklejące, także w znacznym stopniu wpływa na ich bardzo wysoki poziom popularności. Warto pamiętać o nim, jeśli znajdą się Państwo w sytuacji, w której nadanie przesyłki maksymalnie zabezpieczonej przed uszkodzeniem okaże się koniecznością.

Koperty z samoklejącym paskiem utrudniające ich niezauważalne otwarcie

 

Oferowane koperty samoklejące są bardzo trudne do otwarcia bez pozostawienia na nich jakichkolwiek śladów, co również przyczynia się do stałego zainteresowania nimi klientów dlabiura24.pl. Korzystając z nich można być pewnym, że w razie otwarcia koperty w czasie, każdy odbiorca przesyłki bez problemu zdoła udowodnić, że doszło do takiej sytuacji, zyskując tym samym szansę złożenia reklamacji, która na pewno zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Oferujemy również koperty klejone na mokro oraz koperty TYVEK. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena