• 22 255 95 55

Koperty SUMO

Koperty SUMO to ekologiczna alternatywa dla uniwersalnych kopert bąbelkowych. Dlaczego bąbelkowych? Ich zastosowanie jest wyjątkowo zbliżone do tego typu produktu. Koperty SUMO posiadają specjalne egologiczne wypełnienie, zabezpieczające, które całkowicie wykonane jest ze ścinek papieru, dzięki czemu koperta SUMO w 100% podlega procesowi recyklingu.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Koperty SUMO - abc o produkcie 

Koperty SUMO to innowacyjny produkt stworzony na potrzeby każdej osoby, która w sposób szczególny ceni aspekt ekologiczny w codziennym życiu. Koperty SUMO swoim zastosowaniem niczym nie różnią się od uniwersalnych kopert bąbelkowych. Głównym zadaniem koperty SUMO jest bezpieczne dostarczenie przesyłki z punktu A do punktu B. Papier brązowy, z którego zostały wykonane koperty SUMO jest pierwszym zasadniczym kontrastem, odróżniającym ten typ kopert od uniwersalnych papierowych. Jednak najważniejszą i najbardziej charakterystyczną cechą koperty SUMO, zdecydowanie jest jej papierowe wypełnienie, które zapewni naszym przesyłkom podwójną ochronę przed naruszeniami mechanicznymi. Ścinki brązowego papieru, umieszczone od wewnętrznej strony koperty SUMO to doskonała metoda, na zabezpieczenie drobnych i delikatnych przedmiotów. Jeśli szukaliście ekologicznej wersji koperty powietrznej to właśnie ją znaleźliśmy. Koperty SUMO - ekologiczne, wytrzymałe, doskonale dostosowane do transportu kurierskiego. 

 

SUMO koperty - super mocna eko alternatywa 

koperta SUMO ekologiczna

 

 

 

Koperty SUMO to ekologiczna wersja kopert bąbelkowych. Dlaczego bąbelkowych? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ich zastosowanie jest wyjątkowo zbliżone do tego typu produktu. Koperty SUMO posiadają specjalne egologiczne wypełnienie, zabezpieczające, które całkowicie wykonane jest ze ścinek papieru, dzięki czemu koperta SUMO w 100% podlega procesowi recyklingu. Solidne i staranne wykonanie koperty doskonale sprawdzą się w wysyłce delikatnych przedmiotów, które łatwo mogłyby ulec uszkodzeniu w trakcie transportu (książki, ubrania, elektronika i wiele, wiele więcej). Innowacyjne koperty SUMO to jeden krok dalej w drodze do poprawy kondycji środowiska na całym świecie. Produkt - koperta SUMO, jest szczególnie polecany dla firm, które w swoich miejscach pracy kładą szczególny nacisk na ekologię. 

 

koperta SUMO eko
SUMO koperty - budowa: 

Koperta ekologiczna SUMO jest w stu procentach wykonana z biodegradowalnego papieru brązowego, którego gramatura wynosi 90g/m2. Optymalna grubość koperty ekologicznej SUMO to podwójna gwarancja odporności produktu, przed negatywnymi, mechanicznymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo koperta SUMO, została wzbogacona w wyjątkowo solidne zapięcie typu HK. Tego typu zapięcie z paskiem klejącym to jedne z najchętniej wybieranych sposobów zaklejania koperty. Klejenia HK są wyjątkowo trwałe, nie sklejają się, dzięki czemu koperta doskonale sprawdza się w druku offsetowym. Te i znacznie więcej cech szczególnych, czyni koperty SUMO, wyjątkowym produktem z branży papierniczej, który niewątpliwie wyróżnia się na tle swoich konkurentów. Ekologiczna budowa, łatwe w użyciu, niezwykle bezpieczne - to tylko nieliczne cechy szczególne koperty SUMO.  

 

 

Koperta SUMO - wymiary

Przed dokonaniem zakupu koperty SUMO, niezwykle istotny jest prawidłowy dobór rozmiaru, ponieważ to głównie ten parametr zadecyduje o zastosowaniu koperty. Im koperta SUMO będzie charakteryzowała się większymi wymiarami, tym większe przedmioty będziemy w stanie w niej umieścić i zabezpieczyć. Oprócz kopert o uniwersalnych rozmiarach jesteśmy w stanie wyróżnić również koperty SUMO mniej standardowe, jak chociażby koperty SUMO na płyty CD. Koperta SUMO w tym wypadku to doskonałe rozwiązanie, które jest gwarancją 100% ochrony płyt CD przed zarysowaniem. 

SUMO koperty - wymiary: 

FORMAT WYMIARY KOPERTY SUMO 
Koperta SUMO SUCD185x175 mm
Koperta SUMO SU13165x215 mm
Koperta SUMO SU14195x265 mm
Koperta SUMO SU15235x265 mm
Koperta SUMO SU16234x340 mm
Koperta SUMO SU18285x360 mm
Koperta SUMO SU19315x445 mm
Koperta SUMO SU20365x470 mm

 

Koperty SUMO - cena 

Cena koperty SUMO zależna jest od wielu parametrów technicznych oraz producenta. Te dwa współczynniki w wysokim stopniu wpływają na jakość i cenę produktu. Wśród najważniejszych cech szczególnych na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, niewątpliwie należy wyróżnić: 

  • wymiary koperty SUMO
  • ilość sztuk kopert SUMO w jednym opakowaniu
  • markę koperty SUMO
  • sposób klejenia kopert SUMO

 

Ceny kopert SUMO zaczynają się średnio od 65 złotych za opakowanie, a kończą na 150 złotych za 50 sztuk kopert SUMO. 

Filtry

Producenci
więcej >
Format
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Kolor
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Wymiary wewnętrzne [mm]
więcej >
Wymiary zewnętrzne [mm]
więcej >
Ekologiczna
więcej >

Cena