804 Koperty z rozszerzanym dnem i bokami A4 - dlabiura24.pl

Chcesz wrócić do poprzedniej wersji strony? kliknij tutaj

  • 22 255 95 55

Koperty z rozszerzanym dnem i bokami

Możliwe do nabycia w naszym sklepie koperty z rozszerzanym dnem doskonale sprawdzają się przy nadawaniu większej ilości korespondencji. Duża przestrzeń zapobiega bowiem wyginaniu się rogów kartek i powstawaniu innego rodzaju defektów, które sprawiają, że wyglądają one niezbyt estetycznie.

Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:
Widok listy produktów:

Wiedząc o tym, na skorzystanie z usług decydują się wciąż kolejni zarządcy banków, szkół czy urzędów, którym zależy na tym, by osoby prowadzące w nich sekretariat mogły korzystać z artykułów zapewniających dostarczenie dokumentów w nienagannym stanie. Dlatego koperty z rozszerzanymi bokami cieszą się od lat stale wzrastającym zainteresowaniem.

Koperty z rozszerzanymi bokami do transportowania korespondencji, książek czy gazet

 

Proponowane w tym miejscu koperty z rozszerzanym dnem występują w różnych odsłonach wymiarowych, w związku z czym umieszczenie w nich dokumentów (i nie tylko) nie sprawia żadnego problemu. Dokładnie tak, jak otwieranie ich oraz zamykanie, z czym poradzi sobie absolutnie każdy. Polecamy więc również Państwu nabycie dowolnej ilości opisywanych samoklejących kopert z rozszerzanymi bokami i z paskiem. Warto tego dokonać m.in. ze względu na fakt, iż są one wyjątkowo atrakcyjne pod względem cenowym, co sprawia, że nawet jednorazowy zakup hurtowej ilości kopert nie stanowi dużego obciążenia dla kieszeni klienta.

Wysoki poziom odporności na uszkodzenia atutem kopert z rozszerzanym dnem i bokami

 

Koperty z rozszerzanym dnem, których zakup oferujemy, są na tyle trwałe, że mogą być bez obaw przewożone nawet w szczególnie wymagających warunkach. Nie ulegając łatwo rozerwaniu i innego rodzaju uszkodzeniom, coraz częściej znajdują dla siebie zastosowanie, zachęcając do skorzystania z nich kolejnych użytkowników placówek Poczty Polskiej oraz firm kurierskich.

Oferujemy także koperty klejone na mokro oraz koperty kurierskie. Zapraszamy!

Filtry zwiń rozwiń

Producenci
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Rodzaj
więcej >

Cena