• 22 255 95 55

Koperty A3

Koperty A3 ze względu na swój uniwersalny rozmiar, są produktem wykorzystywanym na szeroką skalę poprzez wiele grup zawodowych. A3 koperta stosowana jest głównie do wysyłki dokumentów o większym formacie, katalogów reklamowych, bądź ochrony fotografii. 

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu: A3

Pokaż na stronie:

Koperta A3 

Koperty A3 ze względu na swój uniwersalny rozmiar, są produktem wykorzystywanym na szeroką skalę poprzez wiele grup zawodowych. A3 koperta stosowana jest głównie do wysyłki dokumentów o większym formacie, katalogów reklamowych, bądź ochrony fotografii. Prawidłowy określeniem dla koperty A3 jest nazewnictwo poprzez stosowanie litery „C”. Jednak w języku potocznym przyjęło się numerowanie formatów literą „A”, niezależnie od rodzaju artykułu papierniczego. Przed dokonaniem wyboru koperty A3, powinniśmy dokładnie poznać poszczególne parametry, które wpłyną na ostateczną jakość produktu. Koperta A3 - wszystko o czym warto wiedzieć. 
 

Koperty A3 wymiary i parametry 

koperta A3 brązowa

Wymiar koperty A3 jest stały i niezmienny. Dlatego niezależnie, jaką kopertę A3 wybierzemy, będzie ona zawsze odpowiednio dostosowana do dokumentów o rozmiarze A3. Warto również mieć na uwadze, że rozmiar dokumentów A3 różni się od wymiaru koperty A3, ponieważ gdyby oba te parametry były takie same, to umieszczenie dokumentów w kopercie A3 byłoby niemożliwe.
 

Koperta A3 wymiary w mm: 

  • Wymiary koperty A3 328x458 mm
     

Różnorodność kopert A3 charakteryzuje się szerokim wyborem, ze względu na kolorystykę. Dostępne są zarówno koperty A3 białe, brązowe, jak i szare. Jeśli chodzi o zastosowanie, oferta kopert A3 również zaskoczy nie jednego klienta, wśród najpopularniejszych produktów jesteśmy w stanie wyselekcjonować koperty A3 bąbelkowe, koperty A3 tekturowe, foliowe i wiele, wiele więcej! W zależności indywidualnych potrzeb każdy bez problemu znajdzie kopertę A3 szytą na miarę potrzeb. 

 

Koperta A3 cena / sprawdzony producent 

Koperty A3 pakowane są przeważnie po 50 sztuk, 250 sztuk, 500 sztuk lub 1000 sztuk w jednym opakowani, cena produktu w głównej mierze uzależniona jest od koloru koperty A3, rodzaju i gramatury tworzywa oraz sposobu zaklejania koperty A3.  

 

Koperty A3 cena - uśredniony koszt poszczególnych produktów: 

  • Koperta C3 brązowa: cena opakowania kopert 250 sztuk wynosi średnio 200 złotych.
  • Koperta C3 biała: cena opakowania kopert 250 sztuk wynosi średnio 230 złotych.

 

A3 koperta - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej. 
 
BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena