• 22 255 95 55

Koperty A4

Koperty A4 są jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych artykułów z branży papierniczo - biurowej. Warto wiedzieć, że koperty A 4 prawidłowo określane są mianem kopert C4. 

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu: A4

Pokaż na stronie:

Koperta A4 

Koperty A4 są jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych artykułów z branży papierniczo - biurowej. Warto wiedzieć, że koperty A 4 prawidłowo określane są mianem kopert C4. Literą „A” oznaczane są formaty dokumentów, które możemy umieścić w kopercie, której format określamy literą „C”. Nie ulega wątpliwościom, że rozmiary koperty A4 są niezwykle praktyczne. Zastosowanie koperty na A4 jest zauważalne niemalże w każdym miejscu pracy, instytucji, czy środowisku domowym. Koperta na A4 jest stosowana zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy korporacyjne, wszędzie tam, gdzie w obiegu są dokumenty o uniwersalnych wymiarach. Na co warto zwrócić szczególną uwagę, kupując koperty na dokumenty A4? O których parametrach warto pamiętać? Koperta na A4 - wszystko, co warto wiedzieć o produkcie. 

 

A4 Koperta - zastosowanie i rodzaje 

koperta A4 brązowa

Koperta na dokumenty A4 wykorzystywana jest na całym świecie we wszystkich miejscach pracy. Koperty format A4 umożliwiają nam ochronę i wysyłkę dokumentów. Co więcej, zarówno koperty szare A4, jak i koperty białe A4 charakteryzują wysokim parametrem nieprzejrzystości, dzięki czemu mamy pewność, że dane na wysyłanych przez nas dokumentach będą w 100% chronione.
 

Koperta mieszcząca A4 dostępna jest w szerokim podziale, jeśli chodzi o rodzaj tworzywa, zastosowanie koperty format A4 oraz sposób zamykania. 

Koperta na kartkę A4 - najpopularniejsze rodzaje kopert: 

 • Koperta A4 z okienkiem
 • Koperta formatu A4 biała
 • Koperta A4 format brązowa
 • Koperta do A4 z recyklingu (pozyskana w procesie recyklingu z makulatury)
 • Koperta na kartkę A4 rozszerzana (stosowana do przechowywania większej ilości dokumentów)
 • Koperta na format A4 bezpieczna
 • Koperta powietrzna A4 

   

Koperta A4 wymiary 

koperta A4 bąbelkowa

Wymiar koperty A4 jest aktualnie najchętniej wybieranym formatem spośród wszystkich innych dostępnych na rynku. Warto zauważyć, że w sytuacji, gdy planujemy wysłanie dokumentów o formacie A4 (210x297 mm), powinniśmy wybrać kopertę kilka milimetrów większą. 
 

Koperty A4 wymiary mm: 

 • Koperta A4 wymiar: 229x324 mm
   

Koperta A4 wymiary w cm: 

 • Koperta A4 wymiar: 22,90x32,40 cm
   

Pamiętajmy, że koperta A4 wymiar, a rozmiar dokumentu A4 nie mogą być takie same, ponieważ w takiej sytuacji wysłanie dokumentu byłoby fizycznie niemożliwe. 

Dodatkowo koperty A4 wymiar 229x324, powinny cechować się odpowiednio wysokim współczynnikiem odpowiedzialny za grubość papieru. Im koperta na A4 wymiar będzie cechowała się wyższym parametrem odpowiedzialnym za grubość, tym będzie bardziej ekskluzywna i odporna na czynniki zewnętrzne. Koperty A4 z okienkiem oraz pozostałe modele w tym formacie, charakteryzują się szerokim podziałem jeśli chodzi o gramaturę papieru.

 

Koperta A4 rozmiar 22,9x32,4 - najpopularniejsze gramatury: 

 • Koperta A4 90g
 • Koperta A4 120g
 • Koperta A4 130g



Koperta A4 cena / sprawdzeni producenci 

Cena koperty A4 uwarunkowana jest wieloma czynnikami, które ostatecznie decydują o jakości koperty. Duży wpływ na cenę koperty A4 ma gramatura kartki papieru, rodzaj tworzywa oraz sposób zaklejania koperty. 

Koperty A4 cena: 

Koperta A4 SK - cena produktu za opakowanie 250 sztuk wynosi około 60 złotych 

Koperta A4 SK brązowa - cena produktu za opakowanie 250 sztuk wynosi około 40 złotych 

Należy pamiętać, że podane wartości są uśrednione i będą się różnić w zależności od producenta, gramatury, sposób zaklejania koperty oraz koloru.  
 

Koperta A4 - sprawdzeni dystrybutorzy 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena