• 22 255 95 55

Koperty A5

Koperty A5 są jednym z najpopularniejszych formatów kopert, zaraz po A4. Poszukiwanie, bądź pytanie na Poczcie Polskiej o format kopert A5 jest niepoprawne, ponieważ litera „A” jest określeniem rozmiarów dokumentów, a z kolei „C” określa wymiary kopert do nich dostosowanych.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pasuje do formatu:A5

Pokaż na stronie:

Koperta A5 

Koperty A5 są jednym z najpopularniejszych formatów kopert, zaraz po A4. Poszukiwanie, bądź pytanie na Poczcie Polskiej o format kopert A5 jest niepoprawne, ponieważ litera „A” jest określeniem rozmiarów dokumentów, a z kolei „C” określa wymiary kopert do nich dostosowanych. Tak więc koperta na A5 będzie określana mianem koperty C5. Jakie jest główne zastosowanie koperty A 5? Na które parametry warto zwrócić szczególną uwagę, kupując koperty format A5? 
 

Koperta A 5 - zastosowanie 

koperta A5 bąbelkowa

Koperta połowa A4 jest stosowana do korespondencji biurowej, w celu zabezpieczenia fotografii w trakcie wysyłki, niekiedy użycie kopert C5 określane jest, jako archiwizacyjne. 

Koperta na kartkę A5, dzięki swoim praktycznym wymiarom, wykorzystywana jest również w korespondencji prywatnej, domowej. 
 

Koperta A5 wymiary / parametry  

Koperty A5 wymiary są idealnie dostosowane do dokumentów o formacie A5. Jeśli poszukujemy koperty połowa A4, to wymiary koperty A5 będą dokładnie tym, czego potrzebujemy. Z kolei, jeśli chcielibyśmy wysłać dokumenty o formacie A4, wystarczy, że zegniemy kartkę na pół, ponieważ koperta A5 rozmiar to nic innego, jak koperta 1/2 A4.
 

Koperta A5 wymiar w mm: 

  • 230x160 mm - koperty A5 rozmiar
     

Wymiar koperty A5 23x16 - popularne modele:

 

Koperta A5 cena / sprawdzony producent 

koperty A5

Format koperty A5 od producenta Bong cieszy się szczególną popularnością wśród klientów. Koperty A5 marki Bong dostępna jest w opakowaniach po 50 sztuk i 500 sztuk. 

Koperty A5 cena: koperty rozmiaru A5 różnią się cenami w zależności od ilości kopert w jednym opakowaniu oraz rodzaju i gramatury tworzywa. Cena koperty papierowej A5 za opakowanie zawierające 50 sztuk wacha się w granicach 5,00 złotych, z kolei koperty A5 500 sztuk kosztują około 40 złotych za opakowanie. 
 

Koperta A5 - o producencie 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej.  

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena