• 22 255 95 55

Koperty SK samoklejące

Koperta SK jest jednym z najchętniej wybieranych produktów z kategorii kopert, zaraz po kopertach z paskiem HK. Wszystko to dzięki wyjątkowo wygodnemu sposobowi klejenia, który umożliwia nam trwałe i komfortowe zamknięcie koperty.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Typ:Samoklejąca bez paska

Pokaż na stronie:

Koperty SK

koperta SK BONG

Koperta SK jest jednym z najchętniej wybieranych produktów z kategorii kopert, zaraz po kopertach z paskiem HK. Wszystko to dzięki wyjątkowo wygodnemu sposobowi klejenia, który umożliwia nam trwałe i komfortowe zamknięcie koperty. Koperta samoklejąca doskonale sprawdza się w wielonakładowej wysyłce listów, ponieważ ich zamknięcie jest wyjątkowo szybkie i nie wymaga dużego nakładu pracy. Koperty tego typu występują, w wielu formatach i rodzajach, które ostatecznie decydują o ich zastosowaniu - poznajmy zalety płynące ze stosowania kopert samoklejących. 
 

Koperta SK samoklejąca - zastosowanie

Koperty samoklejące SK występują w szerokim podziale, jeśli chodzi o różnorodność i zastosowanie. Ich szczególną zaletą, która odróżnia je od pozostałych kopert, jest wyjątkowo trwały sposób klejenia, dzięki czemu możemy sprawnie zamykać koperty zarówno małych, jak i dużych rozmiarów. 

Koperty HK - podział ze względu na rodzaj i zastosowanie: 

TYP KOPERTY 

ZASTOSOWANIE 

Koperta samoklejąca SK papierowa

Uniwersalna biała koperta SK stosowana jest do wysyłki zarówno korespondencji oficjalnej, jak i prywatnej 

Koperta samoklejąca SK papierowa brązowa 

Koperta brązowa, z uwagi na swój odcień zdecydowanie częściej wykorzystywana jest do korespondencji osobistej niż firmowej

Koperta samoklejąca SK papierowa z okienkiem

Koperta biała z okienkiem stosowana jest do korespondencji firmowej, okienko optymalnej wielkości umożliwia nam wgląd do danych adresata

Koperta samoklejąca SK ekologiczna 

Koperta SK eko stosowana jest zarówno do korespondencji prywatnej, jak i oficjalnej, jest doskonałym rozwiązaniem dla każdej osoby stawiającej aspekt ekologiczny na wysokiej pozycji


Koperta SK samoklejąca- sposób klejenia

Koperta SK samoklejąca jest jedną z najchętniej wybieranych rozwiązań, jeśli chodzi o zamykanie koperty. Ponadto koperty SK świetnie sprawdzają się w druku offsetowym, nie sklejają się, a powstały nadruk jest wyrazisty i czytelny. 
 

Koperta SK - opis sposobu klejenia:

  • Koperta samoklejąca wzbogacona została w dwa lateksowe paski klejące, które po krótkiej chwili sklejają się samoistnie. Koperta SK zapewni nam trwałe zamknięcie przez długi, nieokreślony czas.

     

Koperty z paskiem - o producencie

W celu zakupienia kopert samoklejących SK warto, abyśmy zapoznali się z ofertą sprawdzonego producenta kopert, który cieszy się ogromnym zaufaniem wśród klientów zarówno w Polsce, jak i na świecie. Szczególne wyróżnienie bez dwóch zdań należy się firmie Bong, która w swojej codziennej pracy dba o każdy najmniejszy aspekt produkcji, aby w 100% spełnić oczekiwania wszystkich klientów.

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena