• 22 255 95 55

Koperty format M

Koperta M definiuje nowe wymiary kopert wprowadzone przez Pocztę Polską. Koperta format M służy do wysyłki dokumentów o średnim gabarycie.

Pokaż na stronie:
 • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Wymiar kopert (rodzaj):M

Pokaż na stronie:

Koperta format M 

Koperta M definiuje nowe wymiary kopert wprowadzone przez Pocztę Polską. Koperta format M służy do wysyłki dokumentów o średnim gabarycie. W grupie produktów format M koperty jesteśmy w stanie wyróżnić dwa konkretne modele, które zostały przypisane do tej kategorii przez Pocztę Polską. Które koperty wchodzą w skład kopert M, jaka jest zasadnicza różnica podziału kopert na rozmiary? 
 

Koperta rozmiar M - podział i zastosowanie 

Format M koperty swoje zastosowanie znajduje zarówno w korespondencji firmowej, jak i prywatnej. Wymiar M kopert jest powszechnie jednym z najczęściej i najchętniej wykorzystywanym wymiarem, zaraz po kopertach o rozmiarze S. 

Format M koperty - zastosowanie: 

 • Listy firmowe
 • Faktury
 • Materiały reklamowe
 • Ulotki
 • I wiele, więcej 
   

Koperta M występuje w postaci dwóch różnych wymiarów: 

 • Koperta C4
 • Koperta B5
   

Aby przesyłka była klasyfikowana, jako rozmiar koperty M, jej zawartość wraz z kopertą nie może przekraczać wagi 100-g. Poczta Polska wprowadziła rozmiary od S do L, w celu ułatwienia pobierania opłat. Przykładowo wysyłka dokumentów w kopercie M, wynosi 4,00 złotych za przesyłkę zwykłą i 6,30 złotych za poleconą. 


Koperty format M - koperty od BONGA 

Wybierając koperty najwyższej jakości warto, abyśmy wspierali sprawdzonych dystrybutorów zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Jedną z firm, która zasługuje na szczególne wyróżnienie, jest BONG CSK z siedzibą w Poznaniu. W swojej codziennej pracy nieustannie zaskakują innowacyjnym podejściem do branży papierniczo - biurowej. 

BONG o firmie: „Opakowania i koperty nie są już towarem bezosobowym. Paczki, opakowania pocztowe, torby na upominki, koperty ozdobne są często pierwszą rzeczą, które widzą klienci. Coraz większą wagę przywiązuje się nie tylko do jakości i funkcjonalności, ale również do niepowtarzalnego designu dla podkreślenia marki i charakteru”. 

Filtry

Producenci
więcej >
Rodzaj
więcej >
Format
więcej >
Typ
więcej >
Kolor
więcej >
Koperta z oknem
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Pasuje do formatu
więcej >
Wymiar kopert (rodzaj)
więcej >
Ekologiczna
więcej >
Ilość sztuk w opakowaniu
więcej >

Cena