• 22 255 95 55

Korektory

Dziury wytarte gumką w szkolnych zeszytach... Zmora pokolenia wychowywanego bez korektorów - wymazywaczy. Nie raz zdarzało się przepisywać zapisane strony, a nawet zeszyty, bo estetyka szkolnego brulionu była bardzo ważna. Dzisiaj korektory szkolne uwolniły dzieci (ale i dorosłych) od dodatkowego, żmudnego przepisywania. Nawet dla piszących wiecznym piórem (gumka myszka nie dawała mu rady) znalazły się korektory.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Pokaż na stronie:

Praktyczne korektory w piórze

Zwane także wymazywaczami lub zmazikami korektory w piórze służą do wymazywania błędnie napisanego atramentem tekstu. Łatwe w użyciu, szybkoschnące korektory ułatwiają ”życie” każdemu, kto pisze wiecznym piórem. A zwolenników pisania piórem jest wielu. Nawet dzieciaki w szkole wolą się nim posługiwać zamiast długopisu, bo pisze się lekko, wygodnie a literki zyskują piękne kształty. Dzięki temu zeszyty szkolne stają się bardziej estetyczne. Korektory w piórze powstały dla ich potrzeb. Szwajcarska firma Pelikan zaczęła od produkcji atramentu, stworzyła najbardziej rozpoznawalną markę piór wiecznych, rozszerzyła działalność o inne produkty piśmiennicze (w tym korektory do szkoły) by pisanie stało się przyjemnością, nie torturą i n.

Zalety korektorów marki Pirat

Pierwsze korektory tej marki powstały w 1972 roku. Nazwę “Super Pirat”, która jest używana do dziś zyskały w 1976. Dostępne w trzech wariantach: 850B, 850F, 258M służą kolejno: do wymazywania całych słów, pojedynczych liter i większych powierzchni niebieskiego atramentu. Zaletą dostępnych w naszym sklepie korektorów w piórze jest wyposażenie w dwie końcówki - jedna służy do wymazywania tekstu, druga do jego ponownego nanoszenia. Szwajcarska precyzja to nie tylko zegarki, ale wysokiej jakości artykuły piśmiennicze, w tym korektory w piórze (dostępne w naszym sklepie), które zdecydowanie ułatwiają pisanie atramentem, a konkretnie – poprawianie błędów.

Filtry

Producenci
więcej >
Skuwka
więcej >
Rodzaj
więcej >
Grubość końcówki [mm]
więcej >
Rodzaj końcówki
więcej >

Cena