• 22 255 95 55

Stojaki na kosz na śmieci

Śmietnik jest niezastąpionym elementem każdej przestrzeni użytkowej. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zachować ład i porządek. Pojemnik na worki jest bardzo praktycznym zamiennikiem tradycyjnych koszy na śmieci. Jest to idealne rozwiązanie dla wielu miejsc.

Pokaż na stronie:
  • Filtruj
Wyniki filtrowania:

Pojemnik na worki:Tak

Pokaż na stronie:

Stojak kosz na śmieci 

Stojak kosz na śmieci

Śmietnik jest niezastąpionym elementem każdej przestrzeni użytkowej. To dzięki niemu jesteśmy w stanie zachować ład i porządek. Pojemnik na worki jest bardzo praktycznym zamiennikiem tradycyjnych koszy na śmieci. Jest to idealne rozwiązanie dla wielu miejsc. Stojak na kosz na śmieci jest przydatnym elementem dopełniającym kosz na śmieci.

 

Kosz na śmieci stelaż 

Kosz stojak na śmieci to różne rodzaje produktów jednak najbardziej kojarzonym artykułem z ta nazwa są kosze, w które aplikuje się worki na śmieci. Stojaki na kosze do śmieci są bardzo praktyczne. Jest to kosz na śmieci stelaż, więc możemy je łatwo złożyć do formy, która nie będzie zajmować dużo miejsca. Dodatkowo jest to kosz na śmieci przenośny stojak na worki, wiec bez problemu możemy postawić go w każdym pokoju. Kosz na śmieci stojak to duże ułatwienie na wszelkich imprezach okolicznościowych ze względu na łatwe opróżnianie, ale przede wszystkim jest to duże uproszczenie życia codziennego i pracy biurowej.

Filtry

Producenci
więcej >
Kolor
więcej >
Pojemność [l]
więcej >
Materiał
więcej >
Typ
więcej >
Kształt
więcej >
Wysokość [mm]
więcej >
Wymiary (mm)
więcej >
Uchylny
więcej >
Pokrywa
więcej >
Otwierany pedałem
więcej >
Kółka
więcej >
Kolekcja
więcej >
Elegancki
więcej >
Wąski
więcej >
Wysoki
więcej >
Pojemnik na worki
więcej >

Cena